Skupina slibuje večer plný překvapení včetně hostů, video-projekce a nových skladeb. Leadr kapely Radomír Psota poskytl Deníku krátký rozhovor.

Křtíte nové album, co na něm fanoušci naleznou?
Na tomto albu je 12 převážně svižných písniček ze života, některé jsou malinko hořké, jiné sladké, ale možná i ostré, prostě je to taková všehochuť ve sladkokyselém nálevu. Naším cílem je zapůsobit na posluchače pohodově a vesele.

K vašemu křtu je hlášená video-projekce, co se bude promítat?
Tak to vskutku netuším ani já. Vzal si to na starost náš zvukař Michal Novotný a chtěl, abych mu dodal všechny nové i archivní materiály, které jsme nasbírali během těch několika let hraní. Bude to tedy překvapení i pro nás… Předpokládám, že se objeví nějaká videa z natáčení CD, kdy nám v jedné písni se sbory pomohla děcka ze ZŠ Roztoky. Určitě nebude chybět spousta pikantních fotek a podobné srandičky.

Jste tradiční kapelou na akcích v celém regionu, jak dlouho hrajete?
První koncert jsme měli v roce 2005. Právě teď slavíme 4 roky, máme tedy zároveň i výročí. Jinak jsme skutečně regionální zábavová kapelka, ale snažíme se odlišit právě tou naší tvorbou, která je malinko jiná, než bývá zvykem. Mnohem jednodušší by bylo zahrát Kabáty nebo Divokýho Billa a máte rázem plnej sál. Ale to nám přijde jako dost nešťastné řešení, a proto se snažíme vše dělat trochu jinak, po svým.