Čtveřice mužů Lukáš, Aleš, Martin a Libor, která se téměř každý večer promění díky třpytu večerních šatů a pestrých líčidel v krásné ženy, si tentokrát připravila zábavný pořad ušitý na míru.

Zhruba šest měsíců měli diváci z různých měst a koutů celé republiky i Slovenska možnost psát tipy na to, co by rádi viděli. Nejlepší návrhy byly vybrány a sestaveny do celovečerního pořadu nabitého nejen písničkami, ale i scénkami, parodiemi herců, hereček, zpěváků a zpěvaček. Pořady, které se těší oblibě v řadě vyprodaných kulturních domů a divadel, sestavuje tato skupina 2x do roka. Těšit se můžete na Hříšný tanec, Jeniffer Lopez, Dianu Ross s Michaelem Jacksonem, Halinu Pawlowskou, muzikál Mama Mia, PSY s hitovkou Gangam Style, Hanu Zagorovou nebo Tornádo Lue. Kopie zpěvaček jsou někdy natolik věrohodné, že byste je sami nerozeznali od originálu. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Kam?

31. května KD Rokytnice nad Jizerou, 19.00

3. června Kino Rtyně v Podkrkonoší, 19.00 (Premiéra)

A co udělat proto, abyste si nemuseli kupovat vstupenky a získali je zadarmo? Stačí správně odpovědět na následující otázku: Kde skupina Hanky Panky v regionu ještě nevystoupila a brzy se tam představí poprvé? Odpovědi zasílejte vždy nejdéle den před představením do 12 hodin na mail lidmila.pavlova@denik.cz. Nezapomeňte vždy uvést své telefonní číslo.