Již tento týden svými písněmi rozezní Sedmihorky Naďa Urbánková, koncem srpna pak uzavře celý pátý ročník Jaroslav Dušek divadelním představením Čtyři dohody. Stálice české populární hudby Naďa Urbánková, známá svými hity i brýlemi, které k ní neodmyslitelně patří, vystoupí na sedmihorském pódiu zítra, 7.srpna, od 20 hodin. Divákům slibuje, že si společně zazpívají písně jako Blonďák s červenou bugatkou, Závidím, Drahý můj, Houpání a mnohé další. Zároveň koncertem oslaví hned dvě výročí. Zpěvačka letos slaví své 75.narozeniny, lídr doprovodné kapely Bokomara Luboš Javůrek pak 55.narozeniny. Důvod k oslavám tedy rozhodně bude.

Po takových jménech hvězd, jako Jakub Smolík, Jaroslav Uhlíř, Spirituál Kvintet, Moravanka, či Petr Nárožný a Simona Stašová, které Sedmihorské léto letos zdobily, půjde o vůbec poslední koncert tohoto ročníku. Ve čtvrtek 21.srpna pak přednese Jaroslav Dušek vtipně a s nadsázkou vyprodanému hledišti moudra o životě v podobě legendárních Čtyř dohod. Po něm se brány zavřou a organizátoři začnou chystat program pro léto 2015. Informace o Sedmihorském létě a jeho jednotlivých akcích naleznete na www.sedmihorskeleto.cz.

Chcete získat vstupenky na koncert Nadi Urbánkové? Odpovězte na otázku Kolik se letos konalo akcí v rámci Sedmihorského léta a kolik z nich byla divadelní představení? Pošlete i se svým telefonem nejpozději do zítřejšího poledne na jana.mudrova@denik.cz.