TRUTNOVSKO

ČTVRTEK 15. BŘEZNA
Napříč Vrchlabím. Dobrodružná venkovní historicko – přírodovědná hra pro tříčlenné týmy dětí od 9 let nebo rodičů s menšími dětmi. S sebou si přineste důvtip, bystrý úsudek a dobrou orientaci v našem městě.
Kde: Hlavní informační středisku 
KRNAP, nám. Míru Vrchlabí
Kdy: v 9.30 hodin

PÁTEK 16. BŘEZNA
Pink Floyd Revival – Czech. Výběr skladeb z nejznámějších alb skupiny Pink Floyd, propracovaný zvuk a světelné efekty, lasery a velkoplošná projekce.
Kde: Hankův Dům, Dvůr Králové
Kdy: od 19.30 hodin

Farmářský trh. Nabízíme: kozí sýry, masné výrobky, zeleninu, včelí produkty a jiné. Přijďte ochutnat zabijačkové speciality.
Kde: Náměstí Hostinné
Kdy: od 8 hodin

Osamění. Zahájení výstavy obrazů Pavla Pankráce. Výstava potrvá do 15. dubna 2012.
Kde: Galerie Na půdě, Vrchlabí
Kdy: v 18 hodin

SOBOTA 17. BŘEZNA
Příjezd Krakonoše 2012. Krakonoš v kočáře taženým koňmi s čerty a svojí cháskou přijede novosvětským průsmykem na křižovatku u hotelu Karolína, odtud půjde v průvodu s mažoretkami, Krkonošskou dechovkou, lyžníky a rejem masek do areálu u Skicentra
Kde: Harrachov
Kdy: od 11 hodin

Módní přehlídka. Moderní, sportovní a svatební móda.
Kde: Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou
Kdy: od 20.30

Josefovská zábava. K tanci i poslechu hraje skupina Pohoda, Vstupné 70 korun. Kolo štěstí připraveno.
Kde: Penzion Radvanice
Kdy: od 20 hodin

O lásce – Philippe Claudel. Je půlnoc. Hodina pravdy. Hodina, kterou ON a ONA vybrali pro uspořádání vzájemného zúčtování. Ve francouzské konverzační komedii se ve strhujícím manželském duelu opět představí Karel Roden a Jana Krausová.
Kde: KD Střelnice, Vrchlabí
Kdy: v 19.30

PONDĚLÍ 19. BŘEZNA
Křeslo pro hosta: Zdeněk Troška. Pravidelní diskusní pořad Divadelního klubu.
Kde: DK Vrchlabí
Kdy: v 19 hodin

ÚTERÝ 20. BŘEZNA
Gottland. Masky tragické bezradnosti. Polský novinář M. Szczygieł předkládá ve své mnoha cenami ověnčené knize Gottland osobitý pohled na Čechy, na jejich historii a hlavně na neuvěřitelnou schopnost české společnosti „useknout hlavy“ všem, kteří se vymykají.
Kde: Uffo, Trutnov
Kdy: v 19 hodin

SEMILSKO

ÚTERÝ 13. BŘEZNA
Všude dobře, tak co doma? Zábavná talkshow. Tomio Okamura během staminutového pořadu povypráví vtipnou formou o rozdílech mezi cizinci a Čechy, o světové a japonské kuchyni, o gastronomických zážitcích při svých cestách po světě nebo o cestovní kanceláři pro plyšová zvířátka.
Kde: Tylšovo divadlo, Lomnice nad Popelkou
Kdy: od 19 hodin

STŘEDA 14. BŘEZNA
Turnovské divadelní studio A. Marka: A.P.Čechov – Tři sestry. Na počátku byl Anton Pavlovič Čechov a ten napsal celkem seriózní hru o tom, kterak si tři dámy nejsou schopny  zakoupit lístky na dráhu do Moskvy. O 100 let později byla hra přepsána pro tři pány,  tři ruské šlechtice, kterým se shodou náhod též nepodařilo zakoupit ony jízdenky. Hold byli příliš zaměstnáni uměním, filozofií a vodkou.
Kde: SD Jilm, Jilemnice
Kdy: v 19.30

ČTVRTEK 15. BŘEZNA
Vernisáž výstavy „Veselé Velikonoce“. Expozice obsahuje pohledy do všech složek těchto krásných svátků – křesťanské, měšťanské i lidové a nabízí množství krásných a zajímavých exponátů.
Kde: Muzejní sál, Jilemnice
Kdy: v 17 hodin

PÁTEK 16. BŘEZNA
Divadelní představení. Divadelní spolek Jirásek Rokytnice nad Jizerou uvádí divadelní komedii „Moje žena se zbláznila“.
Kde: KD Rokytnice nad Jizerou
Kdy: v 19.30 hodin

Divadelní představení rovenských ochotníků „Na správné adrese“ od Marca Cammolettiho. Komedie Marca Camolettiho v podání Divadelního spolku rovenských ochotníků. Režie Bc. Jiří Bíma. Ztřeštěná komedie o tom, že někdy nestačí jen podat si inzerát a přijít na správnou adresu.
Kde: Radnice, Rovensko pod Troskami
Kdy: v 19.30 hodin

Historky z natáčení. Unikátní promítání jinak nedostupných dvou studentských filmů V.P. – Š. a debutu „Chlapci, zadejte se“ spojené s besedou s místními pamětníky a amatérskými herci z jejích filmů. Film „Než se rozhrne opona“ zachycuje peripetie ochotnického divadla v Chuchelně.
Kde: Muzeum Semily
Kdy: od 18 hodin

SOBOTA 17. BŘEZNA
Hanna – kino. Hannin život se nepodobá životu žádného z jejích vrstevníků – pro ni byla výchova současně i výcvikem, to vše ve snaze udělat z ní dokonalého zabijáka.
Kde: KD Jablonec nad Jizerou
Kdy: v 19.45 hodin

Osmá Divadelní tancovačka aneb Sport ve všech jeho podobách. Rok se s rokem sešel a opět se blíží tradiční, tentokrát už osmá Divadelní tancovačka. Tuto každoroční akci si pro vás za pomoci svých přátel a vážených sponzorů opět připravili členové Divadelního souboru Tyl Slaná, kteří se těší na vaši hojnou účast.
Kde: KD Slaná u Semil
Kdy: od 20 hodin

Maškarní bál. Místní sbor dobrovolných hasičů  uctivě zve na Maškarní karneval.
Kde: KD Jablonec nad Jizerou
Kdy: od 20 hodin

NEDĚLE 18. BŘEZNA
DS Krakonoš: Mam'zelle Nitouche. Pro vás, kteří chcete zavítat do prosluněné Francie, pobavit se, starosti hezky po francouzsku hodit za hlavu a spolu s Nituškou a Célestinem se pustit vzhůru za dobrodružstvím velkého divadelního světa, jsme připravili slavnou a populární operetu v podání DS Krakonoš z Vysokého nad Jizerou.
Kde: SD Jilm, Jilemnice
Kdy: v 17 hodin

Dětský maškarní bál. Tradiční maškarní bál opět připravují ponikelští jeskyňáři.
Kde: Kantýna, Poniklá
Kdy: od 14 hodin.