Tentokrát se v sále špýcharu představí skupina Clawed Forehead. Hraje hudbu na pomezí vážné hudby a rocku ve složení housle, basa a dvě cella. Své první vystoupení uskutečnila začátkem roku 2006, avšak pojmenování, zformování a ustálení sestavy kvarteta se uskutečnilo až o několik měsíců později.

Počáteční repertoár se skládal především ze zaranžovaných hitů kapel Metallica a Apocalyptica. Záhy se ale v Pavlu Čadkovi probudil skladatelský talent a začal psát hudbu pro kapelu sám. Na jeho tvorbu měli vliv, kromě finských vzorů, také čeští skladatelé vážné hudby Antonín Dvořák, Bohuslav Martinů a Leoš Janáček.

V polovině roku 2007 již Clawed Forehead začali natáčet své doposud jediné CD nesoucí název At the end of spring, které bylo pokřtěno koncem téhož roku. Poté následovaly personální změny a krátká pauza. Zanedlouho potom, na jaře 2010, se původní zakládající členové Michal Tuček a Lukáš Mareček rozhodli CF vzkřísit a následným přijetím nové houslistky a kontrabasistky vznikl kvartet fungující doposud (Dominika Pavliňáková, Lukáš Mareček, Michal Tuček, Lenka Barotková)