Vstupenky mohou zájemci získat nejen v Turistickém a informačním centru na Krakonošově náměstí, které zajišťuje předprodej, ale i zdarma v naší soutěži. Stačí, když napíší názvy alespoň tří Daňkových hitů a pošlou je mailem na adresu lidmila.pavlova@denik.cz. Je třeba také uvést telefon, abychom mohli o výhře informovat.

Stanislav Wabi Daněk je pojem, který jistě něco řekne i člověku, který není zrovna obdivovatelem folk & tramp & country hudby. Málokterému umělci se poštěstí, aby jeho tvůrčí stopa zvítězila nad módou a časem tak, jako se to podařilo písničkáři Wabimu Daňkovi. Tento architekt půvabných evergreenů patří už přes čtyři desetiletí k našim nejvýraznějším autorům a interpretům folkového společenství. Ačkoliv si nikdy na nic nehrál, tedy kromě své kytary, dokázal během kariéry rozezpívat desetitisícové amfiteátry a zlomit i rekordy prodejní poptávky.

Jeho typicky pohodové a melodické songy o životě právem náleží do zlatého fondu folkového katalogu. A přestože Wabi stále tvrdí, že je především „mizernej" zpěvák, získává jeho baryton stále ta nejvyšší ocenění. Wabi Daněk a Miloš Dvořáček tvoří neopakovatelnou dvojici. Dvořáčkovo komediantství a Daňkův humor jsou prostě zárukou kvality. Známý písničkář s excelentním kytaristou vybrali a připravili reprezentativní průřez tvorbou. Kdo jednou slyšel kombinaci Daňkova podmanivého, chlapáckého hlasu a Dvořáčkovy virtuózní kytary, potvrdí, že je nač se těšit. Wabi Daněk a Miloš Dvořáček tvoří neopakovatelnou dvojici.