Utekla jako voda: letošní sezona na letním parketu ve Výravě má na programu pouhé čtyři  večery. Zbývající dva srpnové a dva zářijové pátky nabídnou návštěvníkům především rockové pecky z českých hudebních luhů a hájů, ovšem s jedním britským překvapením.

O prázdninách…

Nejbližší pátek, 24. srpna, bude patřit „svaté trojici" domácích festivalových pódií: slovenským punkovým hvězdám z Nitry Horkýže slíže,  pardubické pop punkové legendě Vypsaná fixa a severočeské,  převážně popové formaci jménem  UDG.

Poslední prázdninový pátek 31. srpna bude příležitostí především pro fanoušky nestárnoucích Chinaski a o generaci mladších Mandrage, jejichž singly válcují česká rádia a hitparády zhruba tři roky.   Oba zbývající srpnové koncerty začínají o půl deváté večer.

…a ještě dvakrát

Oba zářijové večery na zastřešeném výravském parketu vsadí na tvrdší muziku. V pátek 7. září tady vystoupí liberecký metalový Krucipüsk,  hardrocková Doga a úspěšná východočeská kapela N. V. Ú. (Nepřichází V Úvahu), která letos slaví pětadvacáté narozeniny. Jako host N. V. Ú. na výravském koncertě vystoupí britský punkový zpěvák TV Smith, který se proslavil v první vlně britského punk-rocku jako zpěvák a autor písniček kapely Adverts.

Letní parket ve Výravě se s letošní sezonou a fanoušky rozloučí v pátek 14. září velkým rockovým trojkoncertem kapel Arakain, Škwor a Morčata na útěku, které už řadu let patří k nejúspěšnějším hostům zdejšího pódia.