Hlasovat je možné pouze prostřednictvím originálních kuponů z novin (vždy v sobotu). V kuponu zaškrtněte jeden řádek, tip na vítěze. Vyplněné originály zasílejte na adresu redakce: Krkonošský deník, Bulharská 140, 541 01 Trutnov.

Na konci měsíce pak vybíráme miminko s nejvyšším počtem hlasů. Vítěz daného měsíce obdrží slevový kupon na kurz plavání batolat a kojenců s rodiči, jenž do soutěže věnovala TJ Loko Trutnov.

V případě dotazů se obracejte na redaktora Tomáše Cermana na telefonním čísle 724 796 003 nebo na e-mailové adrese: tomas.cerman@denik.cz.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotografii (portrét) na výše uvedený email a fotku svého miminka najdete v následujícím sobotním vydání Krkonošském deníku.

Nejkrásnějším miminkem Krkonošského deníku za uplynulý měsíc se stal Václav Homolka z Pilníkova, který se narodil 6. května rodičům Janě a Tomášovi. Od čtenářů obdržel nejvíce hlasů a jako dárek získá slevový kupon na kurz plavání batolat a kojenců s rodiči, jenž do soutěže věnovala TJ Loko Trutnov. Prosíme rodiče, aby se o převzetí výhry přihlásili na telefonu 724 796 003 nejdéle do jednoho měsíce od vyhlášení. Na pozdější přihlášení nebude brán zřetel.