Hlasovat je možné pouze prostřednictvím originálních kuponů z novin (vždy v sobotu). V kuponu zaškrtněte jeden řádek, tip na vítěze. Vyplněné originály zasílejte na adresu redakce: Krkonošský deník, Bulharská 140, 541 01 Trutnov.

Na konci měsíce pak vybíráme miminko s nejvyšším počtem hlasů. Vítěz daného měsíce obdrží slevový kupon na kurz plavání batolat a kojenců s rodiči, jenž do soutěže věnovala TJ Loko Trutnov.

Lokomotiva TrutnovZdroj: Archiv

V případě dotazů se obracejte na redaktora Tomáše Cermana na telefonním čísle 724 796 003 nebo na e-mailové adrese: tomas.cerman@denik.cz.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotografii (portrét) na výše uvedený email a fotku svého miminka najdete v následujícím sobotním vydání Krkonošském deníku.

Lea Röselová z Malých Svatoňovic spatřila světlo světa 20. listopadu 2019 v 8:41 hodin, vážila 2985 g a měřila 50 cm. Z prvního děťátka se radují rodiče Jitka Jenková a Michal Rösel.
OBRAZEM: Právě jsme se narodili