Každý víkend vložíme do stránek s fotografiemi hlasovací kupon se jmény novorozenců s pořadovým číslem, hlasy budeme sbírat a na konci měsíce je sečteme, tak jako dosud. V kuponu zaškrtněte pouze jeden řádek váš tip na vítěze.

Vyplněné originály zasílejte na adresu redakce: Krkonošský deník, Bulharská 140, 541 01 Trutnov. Miminko měsíce získá dvousetkorunový kupon na nákup zboží v Dětském obchůdku Lenky Haklové, Jihoslovanská č. p. 33, Trutnov.

Paralelně s tímto hlasováním probíhá i anketa na www.krkonosskydenik.cz o miminko měsíce. U fotogalerie miminek z příslušného týdne najdete vždy anketu, v níž dají čtenáři hlas „svému" děťátku. Z jedné IP adresy je možné posílat pouze jeden hlas za hodinu. Platí to i tam, kde čtenáři mají sdílené internetové připojení například s dalšími nájemníky v domě a pokud bude hlasovat některý z jejich sousedů, budou moci dát svůj hlas právě až po uplynutí 60 minut.

Hlasování bez omezení IP adresy není technicky možné. Hlasování na internetu pro příslušný týden trvá od sobotního poledne do následujícího pátku 12 hodin, tedy šest dní. Na konci měsíce vybereme ze všech webových anket miminko s nejvyšším počtem hlasů. To obdrží slevový kupon na kurz plavání batolat a kojenců s rodiči, jenž do soutěže věnovala TJ Lokomotiva Trutnov (www.lokotrutnov.cz). Výherci se nejpozději během následujícího měsíce ozvou na telefonní číslo 724 795 864 a domluví se na předání výhry.

Hlasování čtenářů vyhrála Aneta Zárubová
Také v červnu jste hlasovali v soutěži o nejhezčí miminko měsíce. Nejvíce hlasů na originálních kuponech získala Aneta Zárubová z Trutnova. Náleží jí sleva na nákup zboží v Dětském obchůdku Lenky Haklové, Jihoslovanská č.p. 33, Trutnov. Kdo ovládl internetovou anketu, nebylo do čtvrteční uzávěrky vydání známo, neboť hlasování končí vždy v pátek v poledne. Vzhledem k tomu, že v sobotu byl svátek a noviny nevycházely, museli jsme stránku miminek otisknout už v pátek. Ti, kteří hlasovali kuponem, o termínu 4. července, do něhož museli kupony odevzdávat, věděli z informací na hlasovacích kuponech. Tato soutěž byla ve čtvrtek uzavřena. Vítěze internetového hlasování zveřejníme až v pátek odpoledne, a to na webu krkonossky.denik.cz, v novinách bude informace zveřejněna až příští sobotu. Vítěz internetové ankety od nás dostane slevový kupon na kurz plavání batolat a kojenců s rodiči od TJ Loko Trutnov. Prosíme rodiče, aby se nejdéle do jednoho měsíce přihlásili na čísle 724 795 864 a domluvili se na vyzvednutí cen.

Vítězka internetového hlasování za červen 2014: Natálie Buroňová ze Žacléře!