Předplatit Deník
Přihlásit

Tomáš Mach

sportovní redaktor

Práce sportovního redaktora mě velmi naplňuje, protože jsem obrovský sportovní fanoušek. Od útlého věku hraji závodně fotbal, nejdříve za Chrudim a v současnosti okresní přebor za Dřenice. Hrát na vesnici má své výhody. Hrajeme fotbal především pro radost a člověk se potká s hráči, které běžně nemusí potkat. Mojí další sportovní vášní je lyžování, jelikož moje část rodiny pochází z Rokytnice nad Jizerou, kde o sjezdovky není nouze. Dále se ještě věnuji badmintonu.

K práci redaktora mě táhla i moje druhá vášeň. Od puberty se věnuji politice a zajímám se o dění kolem sebe. V současnosti ještě studuji vysokou školu se zaměřením na politologii. Myslím si, že jsme všichni svědky toho, že se politika se sportem propojuje čím dál tím víc.

Jak je na mě vidno, tak od mala jsem i požitkář. Mám rád kvalitní jídlo, které s chutí zapiju i zlatavým mokem. Nejlépe ve společnosti přátel s kterými například probíráme právě sport či politiku. 

< Předchozí
1 z 3
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků východních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: