Ve Chvalči se po nehodě vozidlo v sobotu před polednem zřítilo do potoka, zraněného řidiče převzali zdravotníci. Hasiči vytáhli dodávku na břeh a do vody umístili sorpční hady.

Šest lidí se ocitlo v péči zdravotníků po nehodě na Výšince, kde u křižovatky s odbočkou na Kohoutov havarovala v neděli v půl deváté ráno dodávka, která vyjela mimo komunikaci do lesa. Hasiči zajistili havarovaný automobil proti vzniku požáru a zabezpečili místo nehody. Z havarovaného vozidla neunikaly žádné provozní kapaliny. Komunikace byla po dobu zásahu průjezdná kyvadlově.

Trutnovská profesionální jednotka již v pátek zasahovala v katastru části Trutnov Oblanov, kde došlo v blízkosti vodní plochy k úniku oleje zřejmě z poškozeného osobního vozidla. To se při příjezdu hasičů na místě události nenacházelo. Jednotka zajistila místo a o události vyrozuměla orgány ochrany životního prostředí.

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolná jednotka z Hostinného zasahovali v neděli v půl čtvrté ráno na silnici v Dolní Olešnici. Automobil havaroval mimo vozovku a skončil v příkopu. Hasiči provedli na autu protipožární opatření, k úniku provozních kapalin nedošlo.

Požár v Hostinném
Hořel papírenský stroj, škoda je půl milionu