Profesionální hasiči z Nové Paky a dobrovolní hasiči z Hostinného a Dolní Kalné byli v 7:45 přivoláni do Prostřední Olešnice z důvodu nahlášení plamenů vycházejících z lesa. Jednotky na místě zjistily, že se jedná o neohlášené pálení klestí.

Profesionální hasiči z Hořic vyjížděli v 19:15 k osobnímu vozidlu, které vyjelo mimo komunikaci do příkopu v Jahodné u Červené Třemešné. Hasiči poskytli zraněné osobě předlékařskou péči. Poté byl zraněný převezen zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

Vrchlabští profesionální hasiči vyjížděli v 15:39 k dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která se stala v ulici Bělopotocká ve Vrchlabí. Z jednoho vozidla unikly provozní kapaliny. Hasiči je zasypali pomocí sorbentu a uklidili vozovku. Vozidla odstavili mimo komunikaci, aby nebránila provozu. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Profesionální hasiči z Vrchlabí a dobrovolní hasiči ze Špindlerova Mlýna byli v 17:47 přivolání k osobnímu vozidlu, které vyjelo mimo vozovku do příkopu. Nehoda se stala v Žalských lesích. Jednotky vozidlo vyprostily a poté vyměnily rezervu, aby byl řidič schopen pokračovat v jízdě. Ke zranění osob nedošlo.

Profesionální hasiči z Trutnova zasahovali po 19. h u střetu dvou osobních vozidel, ke kterému došlo v ulici Pražská v Pilníkově. Silnice byla v místě nehody uzavřena v obou směrech. Čtyři osoby utrpěly zranění. Jednotka provedla úklid komunikace.

Profesionální hasiči z Trutnova a dobrovolní hasiči z Hostinné byli ve 20:51 přivoláni do Čermné k požáru v domě. Jednalo se o požár krbové vložky, který byl uhašen před příjezdem jednotek na místo. Škoda byla odhadnuta na 20 tis. Kč.   HZS