U Radče u Úpice došlo ráno ke srážce dodávky a osobního vozidla, jedna zraněná osoba skončila v péči ZZS.

Omezení čekejte u Choustníkova Hradiště na silnici č. 299 na Dvůr Králové nad Labem. Střetla se zde dvě osobní vozidla. Jedna zraněná osoba je v péči ZZS.

Nehoda u Choustníkova HradištěNehoda u Choustníkova HradištěZdroj: PČR

Na několika místech regionu mají problém i autobusy, kterým záchranáři pomáhají z příkopů. Vyprošťují autobus v Janově na Rychnovsku a ve Studenci na Trutnovsku, vzpříčený autobus na komunikaci v Javornici a zapadlý autobus v Lipovce na Rychnovsku jsou už vyproštěny.

Zapadlý autobusZdroj: HZS KHK

U obce Rašín na Jičínsku zase sjelo osobní auto do příkopu, kde narazilo do náspu u železničních kolejí. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. V příkopu mimo silnici skončil i osobní automobil na silnici č. 319 mezi Pěčínem a Rokytnicí v Orlických horách. Jedna osoba byla zraněna. Na silnici č. 308 mezi Černilovem a Libřicemi na Královéhradecku zasahují hasiči u nehody převráceného osobního vozidla. Jedna osoba je zraněná, v místě je komunikace špatně sjízdná.

Od rána hasiči evidují na Královéhradecku už 17 dopravních nehod, při kterých bylo zraněno celkem devět lidí.

Ve Velkém Poříčí na Náchodsku narazil osobní vůz do sloupu elektrického vedení. Řidič byl v péči posádky ZZS. Na silnici č. 14 v Červeném Kostelci (Lhota za Červeným Kostelcem, ul. 17. listopadu) narazil osobní vůz do plotu. Havarovaný automobil pak skončil na kapotě dalšího vozidla zaparkovaného pod plotem v areálu. Nikdo nebyl zraněn.

Na silnici č. 311 mezi Deštným v Orlických horách a Šerlichem sjelo osobní vozidlo ze silnice a ze stráně, skončilo převrácené na boku. Ve voze cestovali 3 lidé, prohlédla je ZZS, jeden člověk byl převezen do nemocnice.