Dostala smyk, auto se stalo neovladatelným a nekontrolovaně se řítilo okolím. „Vyjela vpravo mimo silnici, kde prorazila dřevěnou ohradu a narazila do reklamní tabule. Pak ve smyku projela pastvinou pro koně a prorazila i ohradu na druhé straně, kde její jízda skončila," popsal karambol mluvčí semilské policie Petr Kmínek.

Řidička vyvázla bez zranění a ani koním se nic nestalo. Po příjezdu policistů se podrobila dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem. Celková škoda je odhadnutá na 56 tisíc korun.

Kdo viděl nehodu motorkářky Na Struze?

Trutnov - K dopravní nehodě motocyklu Ducati došlo minulý týden v úterý v 17 hodin na křižovatce Na Struze. Všechny okolnosti ale nejsou jasné, proto policie žádá veřejnost o spolupráci. „Ke kolizi podle vyjádření řidičky motocyklu došlo zřejmě tím, že řidič vozidla Škoda při odbočování z ulice Maxima Gorkého nerespektoval dopravní značku Dej přednost v jízdě. Vjel do křižovatky, kde na hlavní komunikaci zastavil. Řidička motocyklu jedoucí po hlavní komunikaci z vrchu, aby zabránila střetu strhla řízení a následně spadla na zem," přiblížila možný průběh policejní mluvčí Šárka Pižlová. „Kdo by mohl uvést doplňující informace k nehodovému ději nebo přímo k místu, kde vozidlo značky Škoda zastavilo, nechť kontaktuje Dopravní inspektorát v Trutnově nebo přímo linku 158," doplnila trutnovská mluvčí.