Vozidlo skončilo po nehodě převrácené na střechu. Hasiči našli na místě zraněnou osobu, které poskytli neprodleně první pomoc, zahájili resuscitaci, ve které následně pomáhali i přítomným záchranářům. I přes veškerou snahu všech zachraňujících bohužel řidič svým zraněním podlehl.

Na místě se nacházela další osoba, která byla zraněna. Jednotky zabezpečily místo události a nasvěcovaly jej pro potřeby policejního vyšetřování. Následně pomohli hasiči s naložením havarovaného vozu na odtah a vrátili se zpět na základnu. 

Tragický víkend na silnicích. Vyhasl další mladý život

Páteční dopravní nehody na Královéhradecku si vyžádaly dva lidské životy. U Černilova zahynul devatenáctiletý mladík, který vyjel ze silnice a narazil do mostku. Následkům nehody na křižovatce ve Lhotě pod Libčany zase podlehl pětasedmdesátiletý senior, který zřejmě nedal přednost vozidlu na hlavní silnici.

Další tragická nehoda se stala v noci z pátku na sobotu na Trutnovsku. „Dnes hodinu po půlnoci přijal operační důstojník hlášení o havárii s tragickými následky mezi Slemenským kopcem a Horní Olešnicí," uvedla policejní mluvčí Alena Kacálková. Dvaadvacetiletý řidič Škody Felicie zřejmě dostal při jízdě smyk. S autem se několikrát převrátil na bok a vůz následně zůstal na střeše. Ani v tomto případě už mladíkovi záchranáři nedokázali pomoci.

Okolnosti všech tragických nehod vyšetřují kriminalisté.