U události zasahovali rovněž trutnovští strážníci. "V sobotu v čase 22:07 přijal velitel noční směny oznámení na tísňovou linku 156 týkající se dopravní nehody v Trutnově v ulici Úpské nábřeží. Na místo ihned dorazily dvě hlídky Městské policie Trutnov, které zjistily, že se oznámení zakládalo na pravdě. Ve vozidle byla zjištěna žena, která seděla na místě řidiče. Řidička byla bez viditelného zranění Vozidlo skutečně viselo nad řekou a reálně hrozil pád vozidla do řeky. Proto nejprve nebylo možné vyprostit řidičku," přiblížili situaci po noční nehodě.

Mercedes zůstal viset po sobotní noční nehodě v Trutnově na Úpském nábřeží nad řekou.Mercedes zůstal viset po sobotní noční nehodě v Trutnově na Úpském nábřeží nad řekou.Zdroj: Městská policie Trutnov

Strážníci s řidičkou po celou dobu komunikovali a snažili se ji uklidnit. "Po příjezdu hasičů došlo k zajištění a vytažení vozidla, čímž bylo odvráceno nebezpečí a řidička byla vyproštěna z vozidla. Po provedené zkoušce řidičky, byla na místě vyloučena přítomnost alkoholu v dechu a přítomnost jiných návykových látek. Dopravní nehodu si k dalšímu šetření převzali kolegové z dopravního inspektorátu Policie ČR," informovali trutnovští strážníci.