"V neděli 19. června, minutu po třinácté hodině, byla naše jednotka společně s kolegy z Pece pod Sněžkou a trutnovskou jednotkou HZS kraje povolána na silnici do Malé Úpy za křižovatkou v Temném Dole. Na místě byl zjištěn předchozí pád vzrostlého stromu na projíždějící osobní automobil. Vozidlo bylo zcela zničeno, silnice neprůjezdná," popsali situaci maršovští hasiči.

Ve spolupráci se zdravotnickou záchrankou a kolegy z Pece pod Sněžkou vyprostili řidiče ze zcela zdeformovaného interiéru vozidla pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. "Zraněná osoba byla předána ZZS a letecky transportována do nemocnice. Následně byla postupně vyproštěna i těla dalších tří usmrcených osob z vozidla a místo události předáno Policii ČR," doplnili dobrovolní hasiči z Horního Maršova.

close Na silnici mezi Temným Dolem a Malou Úpou spadl strom na projíždějící auto, zabil dvě ženy a jednoho chlapce. info Zdroj: hasiči Horní Maršov zoom_in Na silnici mezi Temným Dolem a Malou Úpou spadl strom na projíždějící auto, zabil dvě ženy a jednoho chlapce.