K dopravní nehodě došlo zřejmě tak, že řidič usnul za volantem, vjel do protisměru a poté sjel vlevo mimo komunikaci, kde narazil do značky a pak do vzrostlého listnatého stromu. Muž naštěstí vyvázl bez vážného zranění a policisté vyloučili požití alkoholu provedením dechové zkoušky. Škodu na vozidle majitel vyčíslil na 250 tisíc korun.

Neznámý zloděj ukradl Škodu Octavii

Vrchlabí - Z ulice P.J.Šafaříka ve Vrchlabí v neděli 16. dubna zmizel černý osobní vůz Škoda Octavia combi, registrační značky 5E72692. Majitel vyčíslil škodu, která přesahuje 300 tisíc korun. Trutnovská policie žádá případné svědky, kteří by nám mohli poskytnout jakékoliv informace, nechť nás kontaktují na bezplatné telefonní lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

Lapku chytili strážníci

Trutnov - Do jedné z trutnovských restaurací se násilím vloupal neznámý zloděj a odcizil z ní finanční hotovost, mobilní telefon a svým jednáním způsobil škodu na majetku. Poškozený vyčíslil škodu přesahující 15 tisíc korun. Trutnovští strážníci v této souvislosti zadrželi nedaleko místo činu třiatřicetiletého muže, kterému policejní komisař ve zkráceném přípravném řízení sdělil podezření ze spáchání přečinu krádež a poškození cizí věci. Muž je stíhaný na svobodě a v případě prokázání viny mu hrozí dva roky odnětí svobody.