Auto havarovalo v lesním úseku Puchlovice ve směru na Boharyni.

„Vážná nehoda; probíhají záchranné a vyprošťovací práce,“ uvedlo v hlášení Centrum dopravních informací a také to, že auto skončilo mimo vozovku a začalo hořet.

Zásah u požáru v Prasku pokračoval i v noci z úterý na středu.
VIDEO: Hasiči už znají příčinu požáru haly v Prasku. Na místě zasahují od úterý

„Složky IZS spěchaly v pátek odpoledne k ohlášené dopravní nehodě, ke které došlo na silnici č. 323 mezi obcemi Roudnice a Boharyně na Královéhradecku. Podle oznámení mělo havarovat jedno osobní vozidlo, které se ocitlo mimo komunikaci mezi stromy a začalo následně hořet. Při příjezdu hasičů na místo události byl vrak auta v plamenech, na jejich likvidaci nasadili vysokotlaký proud vody,“ popsali událost hasiči na svém facebookovém účtu.

Po uhašení požáru objevili uvnitř vozu dvě osoby bez známek života. „Místo zásahu si po zajištění převzali policisté, kteří okolnosti události vyšetřují. Komunikace byla uzavřena až do večerních hodin. Hasiči zabezpečovali místo události, dále provedli vyprošťovací práce a pomohli naložit auto na odtah. Na místě zasahovaly profesionální jednotka ze stanice Hradec Králové – Pražská a JSDH Nechanice,“ doplnili.

Podle policie auto vyjelo z neznámých příčin mimo vozovku, kde narazilo do vzrostlého stromu.

„Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Jelikož silnici museli policisté zcela uzavřít, provoz z obou směrů odkláněli na jiné trasy. Provoz na silnici znova obnovili až ve 22 hodin.Přesná příčina havárie je předmětem dalšího šetření hradeckých policistů,“ dodala policejní mluvčí Iva Kormošová.