Vydavatelství Vltava Labe Media vydává Deník Extra každý měsíc. Čtenáři ho najdou ve svých schránkách, na některém z mnoha samostatných distribučních míst nebo jako přílohu vybraných mutací sobotního vydání Deníku.

Proč číst Deník Extra

Zdroj: DeníkDeník Extra otevírá každý měsíc silná regionální témata, která speciálně pro tento titul připravují redaktoři Deníku ve všech našich okresech.  

A nechybí ani zábavný a poučný obsah z našich oblíbených rubrik. Zkrátka to nejzajímavější z Deníku a ostatních mnoha titulů našeho vydavatelství. Těšit se vždy můžete také na velkou křížovku s možností vyhrát skvělé ceny, zábavný kvíz či originální recepty.

On-line obsah jako bonus

Každé vydání Deníku Extra přináší také celou řadu odkazů na další zajímavý obsah na webu Deník.cz. Snadno se na něj dostanete načtením QR kódu například skrze váš mobilní telefon.

Skvělá příležitost pro inzerenty 

Díky vysokému počtu výtisků má Deník Extra bezkonkurenčně nejnižší cenu za jeden otištěný inzerát. Inzerce má navíc díky 70 mutacím možnost okresního, krajského nebo celostátního cílení. Inzerce je nedílnou a důležitou součástí Deníku Extra.

Díky ní mohou čtenáři dostávat tyto naše noviny zdarma. Stále se ale jedná o plnohodnotný zpravodajský titul, protože redakční část převyšuje tu inzertní.

Kombinovaná distribuce dostává Deník Extra do více než 50 procent schránek domácností v Česku. Vkládá se i do vybraných mutací sobotního vydání Deníku a je k mání na stovkách samostatných distribučních míst. Inzertní zásah tohoto titulu je tak skutečně obrovský.

Více informací o Deníku Extra či možnostech inzerce najdete na webových stránkách

Na čerstvé vydání Deníku Extra se můžete těšit už tuto sobotu 11. března 2023.