Soutěžit můžete od 26. 5. 2023 do 31. 5. 2023 na webových stránkách mojekrizovka.cz. Stačí, když se přihlásíte do sekce Deník Klub, kde na vás čeká soutěžní otázka.

Soutěže pořádáme pravidelně exkluzivně pro předplatitele digitálního Deníku, kteří jsou členy Deník Klubu, a mají tedy předplatné na tři nebo dvanáct měsíců. Novou soutěž pro předplatitele na stránce mojekrizovka.cz vyhlašujeme každé dva týdny.

Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.

Jak soutěžit?

Po rozkliknutí tlačítka „chci soutěžit“ se dostanete na hlavní stránku webu mojekrizovka.cz. Zde již stačí, když kliknete na „Deník Klub“, kde na vás čeká soutěžní otázka.

| Video: Youtube

Co čeká výherce vstupenek?

Už 2. června se můžete těšit na večer plný slavných hvězd. Festival Prague Rocks na Letišti v Letňanech přivítá americkou heavymetalovou skupinu Mötley Crüe a britskou hardrockovou skupinu Def Leppard, které jsou na společné světové tour. Nebudou chybět speciální hosté, mezi nimi například kapely Wolfmother, Kabát nebo Eclipse. Těšte se, bude to stát za to!

Výherci z minulého kola soutěže

V předchozím kole, které probíhalo od 22. 5. 2023 do 26. 5. 2023, soutěžili členové Deník Klubu o vstupenky na koncert Iron Maiden. Rozdávali jsme celkem 5x2 volných vstupenek. Štěstí se usmálo na:

  • Denisa Hovorková
  • Pavel Bohun
  • Tomáš Weigl
  • Lukáš Kašák
  • Tomáš Farkaš

Všem výhercům blahopřejeme!

Jak se stát členem Deník Klubu

Chcete také pravidelně soutěžit o celou řadu exkluzivních cen? Objednejte si digitální předplatné Deníku na tři nebo dvanáct měsíců. Tím získáte přístup k plnému obsah webu Deník.cz, a navíc ho můžete číst úplně BEZ REKLAM. Jako předplatitel od nás dostanete také odměnu ve formě věrnostních bodů, které můžete měnit za dárky či předplatné zdarma.

Další nemalou výhodou pro členy Deník Klubu je také elektronické čtení dle vlastního výběru zcela ZDARMA.

A v neposlední řadě budete mít možnost vyhrávat každé dva týdny v soutěžích, které chystáme pouze pro předplatitele.

Více informací o možnostech předplatného i jak si ho objednat naleznete zde.