Na „Para“ budou opět připraveny tratě dlouhé 5, 10 a 21 kilometrů. Letošní novinkou je zařazení štafet na 4 x 5 km do závodního programu a vypsání prémií za překonání traťového rekordu na půlmaratonu a za první místo při průběhu do třetího okruhu.

Všichni mladí závodníci na dětských tratích budou za své úsilí tradičně odměněni dárky a účastnickou medailí. Na soutěžící a fanoušky čeká pestrý doprovodný program včetně občerstvení. K dispozici bude k zakoupení také účastnické tričko a běžečtí „fajnšmekři“ jistě ocení možnost otestování špičkové běžecké obuvi On ze Švýcarska.

Stadion Pod Kaštany se v sobotu zaplní milovníky nejen fotbalu, ale i kultury.
V Dolní Kalné budou slavit dvě výročí. Chybět nebude fotbal ani hudba

„Vzhledem k vývoji epidemiologické situace nechceme nic riskovat a každý účastník dostane při prezenci dezinfekci,“ řekl Krkonošskému deníku za organizátory Stanislav Opočenský.

Jako každoročně, tak i v tomto roce uctí spolupracovníci a kolegové ABB s.r.o. Trutnov památku tragicky zesnulého Tomáše Dutky memoriálem ve zvláštní kategorii pro své zaměstnance. Kasper - Swix Team pomyslně odstartuje tímto podnikem aktivitami nabitý podzim.