VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Arnultovice letos řádí i v extralize

Trutnovsko - Dalšími zápasy pokračovaly ligové soutěže šipkařů. Opocená čela mají po utkání 10. kola Extraligy hráči vedoucího Lucky Darts Jičín. Z půdy předposledního Kumburku přivezli hubenou výhru 10:8, když rozhodující bod zaznamenali v posledním zápase.

23.11.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto Foto: Archiv

Již šesté extraligové vítězství má na kontě nováček a aktuálně třetí arnultovický Soudek, který slavil v derby se Štíry (13:5).
V B lize východ je po týdnu zpět na druhé příčce Dřevěnka Broumov, která se po výhře nad Lumírkovci Úpice znovu ocitla před velkosvatoňovickým Puškvorcem. Prima Česká Skalice tabulkou poskočila nahoru hned o dvě příčky.

V C lize si výrazně polepšila trutnovská Lokomotiva, která ve východní skupině aktuálně okupuje bronz. Může za to tříbodový zisk, ale také ztráty konkurentů (Bulls Velké Poříčí, Kremlíci Josefov a Vandalové Úpice).

Ve stejné lize, ovšem západní skupině, postihla první letošní porážka trutnovské Orli. Uštědřila jim ji Stará hora Horní Maršov, která si v tabulce polepšila o jedno místo. Aktuálně je druhá s pětibodovou ztrátou, avšak s utkáním k dobru, právě na své poslední soky z Trutnova.

TABULKY HLAVNÍ LIGOVÉ SOUTĚŽE

A Extraliga (základní část)

1. – 4. místo: finálová část o titul, 5. – 8. místo: o udržení

 1. Lucky Darts Jičín   10 6 2 1 1 0 107:76 23
 2. Prima Plus Česká Skalice     9 7 0 0 2 01 11:51 21
 3. U Soudku Arnultovice   10 6 0 3 1 0 107:76 21
 4. Republika Úpice    9 5 1 0 3 0 92:71 17
 5. Baník Žacléř   10 5 0 1 4 0 98:83 16
 6. Kobry Trutnov    9 4 1 0 4 0 85:78 14
 7. Sokolíci Červený Kostelec    9 4 1 0 4 0⋌ :86 14
 8. U Vlčků Rtyně   10 3 0 0 7 0 65:115  9
 9. Kumburk Nová Paka    10 2 0 0 8 0 64:116  6
10. Štíři od Soudku Arnultovice   10 0 1 1 8 0  64:118  3

B liga východ – 1. místo: postup, 11. – 13. místo: sestup

 1. Černý Sup Starý Rokytník    8 8 0 0 0 0 117:27 24
 2. Dřevěnka Broumov A 9 6 1 0 2 0 83:80 20
 3. Puškvorec Velké Svatoňovice    9 6 0 1 2 0 92:71 19
 4. Prima Česká Skalice    9 5 1 0 3 0 90:73 17
 5. Dřevěnka Broumov C    8 5 0 1 2 0 79:66 16
 6. Sportcentrum Kocléřov   10 5 0 0 5 0 100:80 15
 7. Lumírkovci Úpice    9 4 0 0 5 0 81:81 12
 8. Cukrárna Náchod    9 4 0 0 5 0 78:84 12
 9. Piráti od Vlčků Rtyně   10 3 1 0 6 0 82:99 11
10. Podskaláci Úpice    9 2 1 1 5 0 70:94  9
11. Černý Sup Hajnice   10 2 1 1 6 0 78:104  9
12. Modrý Vlci Trutnov    9 2 0 1 6 0 65:98  7
13. Výletní hospůdka Kocléřov    9 2 0 0 7 0 52:110  6

B liga západ – 1. místo: postup, 11. – 13. místo: sestup

 1. Pistolníci Dolní Kalná    9 8 0 1 0 0 112:51 25
 2. Dangerous Rebels Jičín    8 8 0 0 0 0 93:51 24
 3. Fekobe Pilníkov    9 7 0 0 2 0 99:63 21
 4. Sklípek Vrchlabí    9 6 0 0 3 0 96:66 18
 5. Lucky Darts Jičín B    9 6 0 0 3 0 84:78 18
 6. U Kellerů Rudník    9 3 1 2 3 0 79:86 13
 7. Vítkov Jilemnice    9 4 0 1 4 0 78:85 13
 8. P&R Radim    9 2 2 1 4 0 78:87 11
 9. Devills Dolní Bousov A 10 2 1 1 6 0⋌81:101  9
10. Devills Dolní Bousov B    9 2 1 0 6 0⋌71:92  8
11. Žraloci Trutnov    9 1 1 0 7 0⋌52:111  5
12. Black Angels Trutnov    8 1 0 1 6 0⋌64:81  4
13. Rally bar Vrchlabí    7 0 1 0 6 0⋌46:81  2

C liga východ – 1. – 3. místo: postup, 11. – 13.: sestup

 1. Medvědi Velký Třebešov   10 9 0 0 1 0 126:54 27
 2. Darts Brothers Červený Kostelec    9 8 0 0 1 0 97:65 24
 3. Loko Trutnov    9 5 0 2 2 0 94:70 17
 4. Bulls Velké Poříčí   10 5 1 0 4 0 97:84 17
 5. Kremlíci Josefov    9 4 2 1 2 0 83:82 17
 6. Vandalové Úpice   10 5 1 0 4 0 89:92 17
 7. Vodníci z Potoka Náchod    9 5 0 1 3 0 81:82 16
 8. Lumírkovci Úpice B    9 4 1 0 4 0 80:83 14
 9. Zifčák Úpice    9 3 0 0 6 0 77:85  9
10. Cukrárna Náchod B    9 1 2 2 4 0 74:92  9
11. Sparta Úpice    8 2 0 1 5 0 70:75  7
12. Dřevěnka Broumov B    8 1 0 0 7 0 48:96  3
13. Partyzánky z Chmelnice Úpice    9 0 0 0 9 0 53:109  0

C liga západ – 1. – 3. místo: postup, 11. – 13. místo: sestup

 1. Orli Trutnov   10 7 1 1 1 0 109:73 24
 2. Stará hora Horní Maršov    9 6 0 1 2 0 91:72 19
 3. Dvoračka Trutnov    7 5 1 0 1 0 78:49 17
 4. Sabotage A23 Jičín    8 5 1 0 2 0 85:60 17
 5. Divočáci Nemyčeves    9 4 1 0 4 0 78:85 14
 6. Námořníci z Paluby Dvůr Králové    8 4 0 1 3 0 77:68 13
 7. Dvoráci Dvůr Králové    9 4 0 1 4 0 81:82 13
 8. JC/DC Jičín    8 3 1 0 4 0 73:72 11
 9. Baník Žacléř B    8 3 0 0 5 06 0:84  9
10. Modré růže Trutnov    8 2 1 0 5 0 56:89  8
11. Baník Žacléř C    9 2 0 1 6 0 77:86  7
12. Je to marný Hostinné    7 1 1 1 4 0 56:72  6
13. Lions Jičín    8 1 0 1 6 0 58:87  4

D liga východ – 1. – 3. místo: postup
(sestupové pozice jsou závislé na počtu přihlášených)

 1. Zlatí Bažanti Velké Poříčí    8 8 0 0 0 0 100:44 24
 2. Lelci z Kramolny    9 8 0 0 1 0 99:63 24
 3. Pohodáři z Puškvorce V. Svatoň.    8 4 1 0 3 0 72:73 14
 4. Puškvorec Velké Svatoňovice B    7 4 0 0 3 0 70:56 12
 5. Klikaři z Podskalky Úpice    8 4 0 0 4 0 70:74 12
 6. Prima Snílci Česká Skalice    8 2 0 3 3 0 71:76  9
 7. Medvědi Velký Třebešov B    7 1 2 0 4 0 60:68  7
 8. Salamandr Malé Svatoňovice    7 2 0 0 5 0 53:73  6
 9. Noví koně Velká Jesenice    8 1 1 0 6 0 60:85  5
10. Cukrárna Náchod C    8 1 0 1 6 0 51:94  4

D liga západ – 1. – 3. místo: postup
(sestupové pozice jsou závislé na počtu přihlášených)

 1. Nola Vilémov    9 9 0 0 0 0 118:44 27
 2. Rafani Dvůr Králové    8 7 0 0 1 0 79:65 21
 3. Černý Sup Starý Rokytník B    9 5 0 0 4 0 88:74 15
 4. U Soudku Arnultovice B    8 4 0 0 4 0 74:70 12
 5. Rally bar Vrchlabí B     7 3 0 1 3 0 63:64 10
 6. Hagafa Oáza Pilníkov    8 2 1 1 4 0 3:83  9
 7. Ďáblové Trutnov    8 1 1 0 6 0 55:90  5
 8. Bar Zámeček Hostinné    9 0 0 0 9 0 56:106  0

Autor: Tomáš Otradovský

23.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Ilustrační foto

Basketbalistky Trutnova prohrály v Mladé Boleslavi

„Lvice“ podle předpokladů, Lokomotivu postihl kolaps

Hradec Králové, Trutnov - Nejvyšší soutěž basketbalistek o víkendu pokračovala zápasy dvanáctého kola.

FOTO: Řemeslníci se opět předvedli

Turnov - Dva dny žil Turnov oblíbenými Vánočními řemeslnickými trhy, které skončily v sobotu podvečer.

Polívková si připadá jako paní starostová, Vašut lyžoval závodně

Špindlerův Mlýn - Hlavní role ve filmu Špindl, který se natáčel v únoru a březnu v horském středisku, patří Anně Polívkové. Společně s dvěma sestrami vyrazí vstříc milostným dobrodružstvím do Krkonoš.

„Konečně přijelo áčko,“ užíval si Jakub Kohák zasněžený Špindl

Špindlerův Mlýn /FOTO, VIDEO, ROZHOVOR/ - Známý showman Jakub Kohák se objevil v sobotu ve Špindlerově Mlýně při slavnostním otevírání lyžařské sezony.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT