BSK TJ Jičín – Kara Trutnov 69:80 (16:14, 39:41, 51:57). Body: Jiříček 20 – Lev, 20, Slezák 14, Houser 11, Hlaváček 9, Plašil 8, Synáček 8, L. Malý 4, Andrejsek , M. Malý 2. Rozhodčí: Rejlek, Horyna. Fauly: 18:15. Trojky: 5:9.

Kara Trutnov – Sudety Jelenia Góra 106:123 (27:24, 59:65, 85:97).
Body: Slezák 21, Synáček 18, Hlaváček 16, L. Malý 15, Andrejsek 12, Malík 9, Lev 7, M. Malý 6, Kroužek 2 – Wojdyla 25, Nowak 19, Samiek 17. Rozhodčí: Polda, Hampl. Fauly: 18:30. Pět osobních chyb: 0:2. Trojky: 10:14. Diváků: 50.

Divácky atraktivní utkání se hrálo na přání soupeře na čtyřikrát 12 minut. A na výsledném skóre to bylo znát. „Hrát o osm minut déle, to se někde muselo projevit,“ komentoval vysoké zápasové skóre trenér Ladislav Malý.

Polští basketbalisté v útoku se střelbou příliš neotáleli a prakticky z první útočili rovnou do koše. Skóre otočili ve svůj prospěch devíti trojkami ve druhé čtvrtině. U Trutnova byla znát absence tří pivotů.

„V zápase s Poláky nám chyběli tři hráči, absence Rychtery, Housera a Plašila byla znát. Pod košem musela zaskakovat dvojice křídel Malík, Andrejsek. I když jsme pod košem improvizovali, náš výkon nebyl tragický a poměrně dlouho jsme silnému soupeři kladli odpor,“ uvedl trutnovský kouč.