V sobotu se hraje v Trutnově derby s Hradcem Králové, jeho součástí bude předvánoční charitativní akce s trutnovským Stacionářem mezi mosty.

Slovanka Mladá Boleslav - BK Loko Trutnov 82:75 (25:24, 33:36, 49:56). Body: Motyčáková 17, Middleton 16 (14 doskoků), Harapesová a T. Ješkeová 10, King 9, K. Ješkeová 6, Novotná a Opočenská 5, Ondroušková 4 - Kozumplíková 22 (4 trojky), Goff 19, Vacková 11, Snyder 8, Vašáková 6, Brandao 5, Rylichová 4. Rozhodčí: Kučírek, Vávrová, Peterková. Fauly: 16:23, TH: 16/12 - 12/10, trojky: 8:7, 5 osobních chyb: 2:1 (Novotná, Motyčáková - Rylichová), diváci: 250.

Petr Kapitulčin, trenér BK Loko Trutnov: „Tři čtvrtiny jsme byli o něco lepším týmem, a přestože domácí vyrovnali dvěma neuvěřitelně šťastnými trojkami v řadě, tak jsme si do konce třetí čtvrtiny znovu vybudovali sedmibodový náskok. Bohužel, začátek čtvrté čtvrtiny jsme nezvládli. Několik neproměněných střel, strach o výsledek a také několik velice sporných rozhodnutí rozhodčích znamenalo devítibodovou šňůru domácích. Tu jsme přerušili oddechovým časem, po něm jsme vstřelili trojku, ale byla to bohužel jen naše labutí píseň. Další chyby znamenaly i před další time out šňůru 11:0, celkem 20:3 za sedm minut. Až za ztraceného stavu jsme se přestali bát a ještě zabojovali, ale už bylo pozdě. S ohledem na naše velké zdravotní lapálie je částečně pochopitelné, že nám došly fyzické síly, ale bohužel nás opustily i ty psychické, a to je velké škoda. Odehráli jsme se Slovankou výrazně lepší utkání než v domácím prostředí. Zápasy hrajeme po tři čtvrtiny na loňské úrovni, ale v poslední čtvrtině nám výrazně chybí zkušenosti hráček, které už letos v kádru nemáme. Ale s tím se budeme muset poprat a nějakou čtvrtou čtvrtinu zvládnout.“