Začíná totiž čtvrtfinále play off! Východočešky v něm vyzvou na souboj Slovanku Mladá Boleslav a v prvních dvou zápasech budou mít výhodu domácího prostředí.
V hale ZŠ Komenského se bude hrát v úterý a ve středu,  oba dny od 18 hodin. Odvety v Mladé Boleslavi jsou na programu v sobotu 31. března v 17.30, případně v neděli 1. dubna v 18.00. Pokud by nebylo rozhodnuto, hrál by se rozhodující pátý zápas v Trutnově ve středu 4. dubna v 18.

Vítěz čtvrtfinálové série postoupí do semifinále a utká se v něm s Frisco IMOS Brno, pro poraženého sezona skončí.

Proti kompletnímu soupeři, jehož řady navíc výrazně posílila 195 cm vysoká americká pivotka Melissa Lynn D´Amico a který si v osmifinále jednoznačně poradil s Valosunem Brno, bude chtít trutnovský tým využít výhodu bouřlivého domácího prostředí. I v oslabené sestavě se chce Kara vybičovat  k maximálním výkonům a bojovat nadoraz.

„Musíme se vyrovnat především s velmi agresivním pojetím hry Slovanky. Doufám, že se nám to podaří a dovedeme obě úvodní k vítězství,“ uvedl trenér Kary Trutnov Martin Petrovický a dodal: „Těšíme se na bouřlivou atmosféru, věřím, že přijde hodně diváků, kteří podpoří naše holky v bitvách play off.“

Nejen na atraktivní boje čtvrtfinále play off Excelsior ŽBL basketbalistek se mohou těšit v úterý a ve středu sportovní příznivci. Z návštěvy zápasů se Slovankou Mladá Boleslav v hale ZŠ Komenského si mohou odnést dokonce dva tisíce korun! Připraveny jsou hned dvě divácké soutěže.
Přijďte si zasoutěžit, ale hlavně fandit Trutnovu.

(br)