II. liga

ISŠ Příbram – Dalmach Turnov 4:3 (3:1)

Po domácí porážce od Chotěboře vyrazil Dalmach do Příbrami, kde na hráče čekal nováček soutěže. Turnovští nezačali vůbec špatně a vytvořili si v úvodu více brankových příležitostí. Jako první se ale o změnu stavu v 9. minutě postaral domácí Pilík. Minutu na to vyrovnal po přihrávce Daniela Hurta Randák – 1:1. V dalších minutách byly k vidění šance na obou stranách. V závěru poločasu ale hosté nadějný stav neudrželi a postupně inkasovali opět od Pilíka a poté i Hájka – 3:1.

Turnov nechtěl nechat body domácím zadarmo a po přestávce se vzepjal k náporu. Naději vykřesal ve 27. minutě Vojtěch Hurt, ale zanedlouho vrátil domácím dvougólový náskok Žáček. Hosté nesložili zbraně, nadále se snažili atakovat domácí branku a ve 34. minutě se jim podařilo snížit V. Hurtem na 4:3. Vyrovnání měl na noze Pařízek, v rozhodujícím momentu ale neudržel rovnováhu a trefil jen síť vedle branky.

Fakta – branky: Pilík 2, Hájek, Žáček – V. Hurt 2, Randák. Rozhodčí: Vaněk, Gryc. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Dalmach Turnov: Hyka – Bangha, Randák, V. Hurt, D. Hurt, Šteffan, Tvrdý, Špína, Pařízek.

Další výsledky 6. kola: Arsenal Benešov – GMM Jablonec 4:11, Olympik Mělník – GL Litoměřice 3:4, Boca Chotěboř – Ludis Třebenice 7:2, Malibu Mladá Boleslav – Herd Hradiště 3:6, Combix Ústí n. L. – Betis Kadaň 3:2.

Už tuto neděli odehraje Dalmach další bitvu a ta s Mladou Boleslaví bude mít podle trenérů svoji výjimečnost. „S týmem Malibu to pro nás bude menší derby. Končí fotbalový podzim a teprve teď nám začne naplno futsalová sezona. Nezbývá nic jiného než věřit ve vítězství," řekl před pikantním soubojem hrající kouč Aleš Krejčík.

Trenér Malibu Mladá Boleslav Jaroslav Bílek jej doplnil: „Na derby se těšíme, ale zároveň víme, že po třech porážkách v řadě už potřebujeme bodovat. V naší situaci, kdy se nám moc nedaří, by nám tentokrát mohla malá hala v Turnově vyhovovat."

12. Arsenal Benešov  6  0 0 6   23:44  0

Program 7. kola (13. – 15. 11.): Pátek 19.30: Kadaň – Chotěboř. 20.20: Litoměřice – Benešov. 20.30: Jablonec – Ústí n. L. Sobota 20.00: Hradiště – Mělník. Neděle 19.00: Turnov – Mladá Boleslav. 20.00: Třebenice – Příbram.