Dalmach Turnov – Andy Liberec 3:5 (1:5)

Domácí Dalmach se dostal do vedení hned v úvodu z penalty a hostům trvalo delší dobu, než si zvykli na menší rozměry haly. Liberec hrál zpočátku opatrně, ale postupně se dostal do vyššího tempa a jeho kombinace se musela líbit. Ne však domácím, kteří nestačili pokrýt střelce Josefa Němce, jenž pokořil gólmana pěti přesnými trefami. A to do poločasu. Ve druhé půli již Andy hrál takticky, vědom si svého náskoku. Inkasoval od domácích až v závěru, kdy již bylo rozhodnuto.

Branky Dalmachu: Krejčík 2, Kulhánek. Sestava Dalmach Turnov: Horáček, Bursa – J. Mencl , Bakeš, Čepelík, Šteffan – Krejčík, Kulhánek, Palounek, Šritr, Taussig. Andy Liberec: Zíka – Janáček, Němec, O. Kutílek, Makula, Rašín, Jíra, Andreas.

Turnovský Dalmach zahajuje futsalovou sezonu ve 2. lize západ v pátek 2. října s Arsenalem Benešov a na domácí palubovce v hale TJ Turnov se představí v neděli 9. října od 19 hodin s Indossem Plzeň.

Rezerva Dalmachu začíná v krajském přeboru 4. října v Jablonci s Legnexem a v Turnově se poprvé představí až ve třetím kole 18. října od 18 hodin s Alexem Liberec.