II. liga

Chotěboř – Turnov 3:5 (1:3)

Fakta – branky: J. Kratochvíl, Somerauer, Novotný – Krejčík, T. Kratochvíl, Pekař, Mencl, Šulc. Rozhodčí: Kolbaba, Kašpar. Vyloučení: 0:1. TJ Dalmach: Koubus – Krejčík, Kratochvíl, Pařízek, Štefan, V. Hurt, Pekař, Šulc, Mencl.

Dalmach se v Chotěboři musel obejít bez zraněných a distancovaných hráčů. I tak působil od začátku svěže a již ve 4. minutě se dostal do vedení střelou Krejčíka z přímého kopu. Domácí se tlačili před Koubuse, ten však několikrát skvěle dokázal zabránit míči v cestě do sítě. V 11. minutě byl ve vápně faulován Šulc a penaltu proměnil Kratochvíl. Po chvíli sice jeho jmenovec snížil, dvoubrankový náskok ale vrátil Turnovu Pekař.

Druhý poločas začal pro Dalmach opět výborně. Mencl se dostal do úniku po levé straně a míč dostal do sítě. Turnov dále výborně bránil, skvěle chytal i Koubus. Domácí sice opět snížili a sedm minut před koncem vsadili vše na hru bez brankáře. Na to ale Dalmach reagoval Šulcem střelou do prázdné branky a v závěru již jen korigoval skóre Novotný.

Další výsledky 16. kola

Indoss Plzeň – GMM Jablonec 13:2, GL Litoměřice – Arsenal Benešov 4:5, Combix Ústí n. L. – Démoni Č. Lípa 2:3, Malibu Mladá Boleslav – Tex-Color Písek 11:1, F.A.Zole Č. Lípa – Radobýl Litoměřice 4:4.

Program 17. kola (13. – 15. 2.)

PÁ 20.00: Benešov – Radobýl. 20.30: Démoni – GL Litoměřice. SO 20.00: Písek – Plzeň. NE 17.30: Ml. Boleslav – F.A.Zole. 19.00: Turnov – Ústí, Jablonec – Chotěboř.

(to, kre)