Dalmach Turnov zakončil 2. ligu remízou v Táboře

Tábor, Turnov - Po nepodařeném domácím zápase odjížděli do Tábora turnovští futsalisté oslabeni o nejlepšího střelce Zdražila a bez obránců Škréty a J. Mencla. Přesto odehráli v posledním zápase sezony vyrovnané utkání, které jim určuje konečnou osmou příčku ve druhé lize.

1.4.2009

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

K-Pedros Tábor – FC Dalmach Turnov 2:2 (1:1)

Domácí se v 8. minutě ujali vedení po nedůslednosti turnovské obrany. V 15. minutě vyrovnal Palounek, který skóroval střelou od tyče po přihrávce Bakeše.

Druhá půle byla ukázkou neproměněných šancí a skvělých zákroků gólmanů. Horáček i Křehlík v bráně Pedrosu likvidovali bravurně šance na obou stranách. V 35. minutě Horáček chytil i pokutový kop domácích. V útoku byli při chuti hlavně Kulhánek s Kněbortem a u domácích exprvoligový Prokeš.
Dvě minuty před koncem si po přesném výhozu Horáčka zpracoval míč Kulhánek a střelou k tyči poslal Dalmach do vedení. Turnovská radost však trvala pouze do chvíle kdy čas na světelné tabuli ukazoval 27 vteřin do konce utkání. Po faulu Kněborta dostali domácí výhodu desetimetrového kopu a Prokeš se bohužel nemýlil a srovnal na konečných 2:2.

„Vítězství by nás katapultovalo na skvělou pátou příčku, jelikož Slaný i Bakov svoje utkání prohráli, přesto nás těší i konečné osmé místo,“ konstatoval vedoucí družstva FC Dalmach Turnov Karel Palounek.

Branky: Chrt, Prokeš – Palounek, Kulhánek. Rozhodčí: Chládek, Svatík. Diváků: 15. Sestava FC Dalmach: Horáček - Pecka, R. Mencl, Taussig, Bakeš, Krejčík, Kněbort, Palounek, Kulhánek - Bursa.

Autor: Petr Ježek

1.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 000 Kč Číšníci a servírky Číšník - servírka, barman - ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, BARMAN - KA - znalost AJ na komunikativní úrovni, komunikativnost, příjemné vystupování, prac. doba dle dohody. Pracoviště: Gastro céčko s.r.o. - prcoviště, Palackého, č.p. 81, 541 01 Trutnov 1. Informace: Roman Ciler, +420 605 945 958. Výroba - Výroba Obsluha strojů 90 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování BALIČ/KA - OBSLUHA BALÍCÍ LINKY, LOGISTIKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme vyučení - strojní obor výhodou,průkaz MDV,, , náplň práce: balení spojovacích součástí + práce na logistice, , Stravování v místě, 5 týdnů dovolené, , kontakt: telefonicky v prac. dny od 7.00 do 13.00 hod.,, e-mailem. Pracoviště: Šroubárna turnov, a.s., Bezručova, č.p. 788, 511 01 Turnov 1. Informace: Hejduková, +420 481 440 370. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 000 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování Pracovník expedice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRACOVNÍK DO EXPEDICE- ruční balení knedlíků a dalších produktů, strojové balení knedlíků, příprava knedlíků a dalších produktů k expedici - třídění produktů dle tras rozvozu a jejich uskladnění v chladících boxech, pravidelný úklid a údržba strojů a zařízení, úklid pracoviště., Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, pracovitost, manuální zručnost, odpovídající zdravotní stav( práce ve stoje), ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, flexibilitu, praxe v oboru není podmínkou., Zajištěna doprava ze Dvora Králové a Jaroměře., V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail. Pracoviště: Jaroslava hynková- pracoviště knedlíkárna dubenec, 544 55 Dubenec u Dv.Králové n.L.. Informace: Vladislav Hynek, +420 777 098 140. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 25 000 Kč Všeobecné sestry s osvědčením Zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZDRAVOTNÍ SESTRA - s registrací, možnost ubytování, nástup možný ihned. Pracoviště: Sdružení ozdravoven a léčeben okresu trutnov - dětská ozdravovna svatý petr, 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Věra Vítová, +420 731 441 272,499 433 273.

Rozlohou druhé největší město na Pardubicku bylo v polovině listopadu dějištěm kvalifikačního závodu plavců na mistrovství republiky žákovských kategorií, dorostu
a dospělých.

Trutnovští plavci zářili na přeborech. Nejvíc Kirschová

Házenkáři Dvora dotahovali, přesto těsně padli

Vrchlabí nečekaně zaváhalo v Děčíně, padl i Dvůr. Trutnov má aspoň bod

Trutnov - Nečekaná sobotní prohra v Děčíně připravila vrchlabské hokejisty o první místo v druholigové tabulce skupiny Střed. Na ledě soupeře prohrál i Dvůr Králové. Aspoň bod za porážku v prodloužení získal Trutnov.

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Trutnov smázl Hamry pěti trefami. Matějka stihl hattrick

Trutnov - Skvělým způsobem dnes zakončili trutnovští fotbalisté podzimní část Fortuna Divize C. Na domácí umělce svěřenci trenéra Miloše Dvořáka porazili Velké Hamry vysoko 5:2, soupeře odsunuli ze třetí příčky a sami se s dvaadvaceti body usídlili na osmé pozici.

Chlapci ze školy U Letadla jsou okresními přeborníky ve florbalu

Trutnov - Začátkem listopadu se chlapci ze Základní školy kpt. Jaroše Trutnov zúčastnili okresního kola ve florbalu základních škol. A byl to pro ně velmi úspěšný turnaj!