II. LIGA

Turnovští v základní části zaostali pouze za českolipskými Démony a do rozhodující etapy letošního ročníku si tak zajistili výchozí pozici ze druhé příčky. V play off tak narazí na tým z Mělníka, proti němuž se jim v sezoně dařilo. Nejprve na hřišti soupeře remizovali 3:3 a v domácí odvetě pak Olympik deklasovali výsledkem 6:1. Právě tento výsledek by měl být pro Turnovské výraznou psychickou výhodou. Na druhou stranu, domácím bude v úvodním duelu scházet distancovaný Daniel Hurt, jenž v posledním utkání proti Mělníku nastřílel čtyři branky, za opakovaný přestupek byl ale v závěru vyloučen.

Semifinálové duely druhé ligy se rozeběhnou již pozítří a sérii hranou na dva vítězné zápasy zahájí Dalmach ve své hale od 20 hodin. Odveta je na programu ve čtvrtek 5. dubna od 19.00 a případný třetí rozhodující souboj by přivítala znovu sportovní hala TJ Turnov, a to až v neděli 15. dubna od 20.00.

Právě na domácí prostředí bude Dalmach v play off hodně spoléhat. Vždyť v letošní sezoně ve své hale z jedenácti duelů vyhrál hned osm a pokud ani tentokrát neprohraje, finále mu neuteče. I proto věří hráči v co nejpočetnější podporu svých fanoušků.

Ač vstupují Turnovští do semifinále z pozice lépe umístěného celku, favorita tato série nemá. Vždyť mezi oběma kolektivy byl na konci rozdíl pouhého jednoho bodu, ten si navíc hráči zajistili až v závěrečném kole, skvěle zvládnutým vzájemným soubojem.

Druhou semifinálovou dvojici tvoří vítěz základní části, Démoni z České Lípy. Ti změří síly s týmem UFA FC Salamandr Hradec Králové.