Plzeň – Turnov 4:0 (2:0)

Turnováci dorazili do města piva se zpožděním, nevyhnuli se totiž automobilovým kolonám v hlavním městě. I to se mohlo projevit na jejich nevýrazném výkonu.
Ačkoliv nestárnoucí gólman Koubus, který se po delší době postavil mezi tyče, předváděl vynikající zákroky, hosté už od 4. minuty prohrávali. Druhý gól navíc do sítě červenobílého týmu domácí přidali už v 11. minutě. Až potom se začali osmělovat i Severočeši, ani jednou však nedokázali soupeřovu obranu pokořit.

Turnováci byli v Plzni v ofenzivě úplně bezzubí. Za celé utkání nevstřelili jediný gól, a tak když domácí výsledek dvěma trefami naopak pojistili, odvezl si Dalmach třetí porážku v sezoně. Navíc přišel o zraněného hrajícího trenéra Krejčíka, který domů odcestoval s výronem v kotníku.

Branky: Šebek, Vitouš, Míka, Vnuk, Dalmach Turnov: Koubus – Krejčík, Šteffan, Kalousek, D. Hurt, Kratochvíl, Vítek, Bangha.

Ostatní zápasy: F. A. Zole Česká Lípa – Písek 5:6 (1:3), Chotěboř – Démoni Česká Lípa 6:10 (3:6), Benešov – Ústí nad Labem 7:6 (6:1), GL Litoměřice – Radobýl Litoměřice 16:5 (8:2), Mladá Boleslav – Jablonec n. N. 5:4 (2:1).