Druhý zápas v řadě na palubovce soupeře absolvovali místní futsalisté. Po porážce od Kadaně si vyzkoušeli, jakou formu má litoměřický Radobýl. Ani na jeho tým však nenašli účinný recept a Turnováci tak odešli z palubovky se svěšenými hlavami.

Litoměřice – Turnov 4:2 (2:1)

Dalmach sázel na trpělivou defenzivní hru a snažil se chodit do rychlých protiútoků. I přesto v 6. minutě první skóroval Radobýl, když se prosadil Brožík. Litoměřice se stále tlačily před Koubuse, ale ten hosty podržel několika jistými zákroky. V 17. minutě se po pěkné kombinaci a úniku Kratochvíla zleva prosadil Špína a srovnal – 1:1. Ovšem domácí ještě do poločasu stačili opět strhnout vedení.

Ve druhé půli začal aktivněji Turnov. Ve 34. minutě vyrovnal Bernard, když hosté předvedli takřka totožnou akci jako před pauzou. Navíc Litoměřičtí brzy nasbírali pět faulů a bylo otázkou času, kdy přijde desetimetrový kop. Ten se kopal ve 36. minutě a Turnov měl tak jedinečnou možnost se dostat do vedení. Vávru ale domácí brankář vychytal. Pak se naopak radovat Radobýl a opět vedl. Turnov se ještě snažil zvrátit vývoj zápasu při hře bez brankáře, ale domácí upravili na 4:2.

Fakta – branky hostů: Špína, Bernard. Dalmach Turnov: Koubus – Bakeš, Krejčík, Kratochvíl, Bernard, Vávra, Špína, Mencl, Kulhánek

Ostatní výsledky: Dobřichovice – Hradec Králové 0:5, Benešov – Liberec 6:4, Mělník – Č. Lípa 4:4, Chotěboř – Kadaň 7:2, Běloves – Brandýsek 6:4.

Příští kolo: Česká Lípa – Litoměřice, Benešov – Mělník, Hradec Králové – Liberec, Brandýsek – Dobřichovice, Kadaň – Běloves, Turnov – Chotěboř (Neděle 19.00).

(kre, jp)