A jak to vše probíhalo? Začněme u nejmenších. Družstvo přípravky pod vedením trenérky Veroniky Krejčí, které začalo cvičit začátkem školního roku se zúčastnilo svých prvním závodů. Holčičky vyrazily do Jaroměře na Valentýnský dvojboj, kde se utkaly na akrobacii a lavičce. Děvčátka své sestavy předvedla hezky a umístila se krásně za sebou v pořadí 8. Leontýna Hejduková, 10. Ema Thammová, 11. Catharine Ema Greenford, 12. Anna Kovářová, 13. Alžběta Coblová, 14. Linda Křižovičová a 15. Františka Kašparová, všechny ročník 2010. Mirka Krtilová obsadila devátou příčku v kategorii 2009.

Na své druhé závody vyrazilo družstvo starší přípravky pod vedením Věrky Sáblíkové. V nejmladší kategorii, ročník narození 2010, dosáhla nejlepšího výsledku za precizně předvedené sestavy Bára Hetešová, která se umístila na 2. místě. Nikola Sáblíková skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě. V kategorii ročník narození 2009 se vedlo hned třem závodnicím, které dosáhly stejného počtu bodů a podělily se o 3. místo. Bronzovou medaili si odvezla Klára Pávová, Anastázie Hanykovicsová a Nicol Szabová. Diplom a cenu za 5. místo si odvezla Anna Doubková.

Poté závodily dívky ročníku 2007, které jsou již zkušenými závodnicemi, kde se nejvýše umístila Pavlína Hellingerová se svými bezchybnými sestavami, třetí skončila Natálie Krejčí, těsně o medaili přišla čtvrtá Veronika Kerhátová. Šestá potom skončila Františka Prokůpková, sedmá Natálie Mládková a na osmém místě se umístila Anička Švecová společně s Terezou Mackovou.

Od ročníků 2006 již děvčata vyměnila lavičku za kladinu. Sestavy byly obtížnější, ale trutnovské holky odcvičily své sestavy precizně s minimálními chybami. Nejvyšší příčku obsadila Barbora Oravcová, třetí Karolína Slavíková, osmou pozici obsadila Nina Jezdinská a devátou Alena Pekárková.

Nejstarší žákyně 2005 vyhrála díky své nádherné sestavě na kladině Natálie Kolínová a druhou příčku obsadila Alena Hauptová, která pro změnu excelovala na akrobacii.

Ludmila Oravcová