Zatímco v úvodním kole tato parta neztratila ani bod, druhé klání přineslo mnohem vyrovnanější boje. Přesto v nich DK bowl opět dominoval a zvládl i dohrávku s týmem novopackých Kopečkářů, kteří se premiéry nemohli zúčastnit a postupně budou dohrány všechny jejich duely. Lídr tabulky si ale připsal i svoji vůbec první porážku, to když nestačil rozdílem šestadvaceti kuželek na kolektiv Marná snaha.

Druhým nejlepším družstvem tohoto kola byla po minulém čtvrtém místu nejzkušenější Stará páka. Ta vedle lídra tabulky nestačila již jen na Tambor bowling team, ale připsala si zatím rekordní týmový nához v soutěži. Výkon 570 bodů znamenal průměrný nához jednotlivce 190 a těžko budou týmy takové číslo překonávat!

Pouze vinou nevydařeného vzájemného souboje se na třetí pozici umístila Iguana. Jaroměřští účastníci turnaje daleko překonali své výsledky z úvodního kola a tentokrát dokázali vyhrát hned čtyři ze šesti duelů.

Čtvrtá příčka nakonec patří mladému družstvu Tambor bowling team. Také Dvoráci si v premiéře připsali jen jeden úspěch, nyní ale trápili všechny favority a vedle skalpu Staré páky porazili i Cosmobowling a Kopečkáře.

Právě Cosmobowling skončil pátý a stejně jako šestá Marná snaha si ve druhém turnajovém dni připsal dvě vítězství. O lepším umístění rozhodla vzájemná bitva, kterou „Kosmáci“ vyhráli s přehledem o 35 kuželek.

Poslední sedmá příčka patří novopackým Kopečkářům, kterým chvíli trvalo, než se na dvorských drahách rozehráli, nakonec si ale i oni připsali důležité premiérové body, když náhozem 528 porazili Marnou Snahu.