2. liga dorostu: 1. HK Dvůr Králové – HK Rokycany 27:22 (15:7). V prvním kole soutěže dvorští dorostenci přivítali nováčka soutěže. Po jednoznačném vedení v poločase je konečný výsledek pro hosty ještě přijatelný. Domácí nevyužili ještě dost jasných brankových šancí. Branky Dvora: Šimek 10, Dvořák 6, Labský a Zorád 4, Vějdělek 3.

1.HK Dvůr Králové – Lokomotiva Vršovice 29:20 (14:7). Ve čtvrtém kole ( 2. a 3. kolo měli Dvoráci volný los) byl jejich soupeřem další nováček soutěže. I v tomto utkání po jednoznačném vedení už v poločase, přišlo ve druhém poločase malé zaváhání a dvorští hráči mezi 7. až 13. minutou nechali soupeře výsledek korigovat, ale to vzápětí napravili čtyřmi brankami po sobě a utkání dohráli v dobrém tempu s jasným výsledkem. Branky: Šimek 13, Vějdělek 6, Ratica 3, Dvořák, Zorád a Kriegler 2, Labský 1.

Oblastní přebor starší žáci: Havlíčkův Brod – Dvůr Králové 25:36 (10:20). Branky: Černý 13, Kirschbaum Jakub 8, Tomeš 7, Pojezdný 5, Janeba, Hynek a Kirschbaum Jan 1. Dvůr Králové – Chrudim 30:18 (14:11). Branky: Černý 12, Tomeš 8, Kirschbaum 5, Pojezdný a Holšán 2, Rejl 1.

Oblastní přebor mladší žáci: Havlíčkův Brod – Dvůr Králové 6:10 (1:4). Branky: Janeba 4, Koblasa 2, Macejka, Čipera, Neumann a Mynář 1. Havlíčkův Brod – Dvůr Králové 10:13 (6:6). Branky: Neumann 5, Janeba 4, Vitoušek 2, Koblasa 1, Čipera Dvůr Králové – Chrudim 13:9 (6:6). Branky: Čipera 4, Neumann 3, Mynář a Janeba 2, Jirousek a Hynek 1. Dvůr Králové – Chrudim 17:14 (9:4). Branky: Mynář 6, Hynek, Čipera a Neumann 3, Janeba a Jirousek 1.