Chemcomex Praha – SK Sico Jilemnice 1:1 (1:0)

V prvním poločase měli hráči Jilemnice čtyři stoprocentní šance, ale do vedení šli přesto domácí šťastnou brankou Fichtnera. Němcovu střelu z dálky ve 26. minutě tečoval těsně před brankářem Kraus a zajistil Jilemnici alespoň vyrovnání. Branky: 6. Fichtner – 26. Kraus. Rozhodčí: Černoch, Sýkora, ŽK: 3:0.

SF Trivel Klatovy – SK Sico Jilemnice 4:4 (1:2)

V úvodu měla opět navrch Jilemnice, ale Vašek, Kraus ani Havel své šance neproměnili. V závěru Klatovy skóre otočily, na konečných 4:4 vyrovnal Němec. Branky: 15. Meszaroš, 32. Mužík, 33. Petrželka, 33. Toman – 6. Koudelka, 19. Havel, 26. Kraus, 37. Němec. Rozhodčí: Hladík, Černoch, ŽK: 2:2.

Sestava Jilemnice: Šulc – Vašek, Paulů, Sedláček, Kraus, Koudelka, Havel, Němec, Illner, připraven Zuzánek.

Další zápasy: Darkovice –Slavičín 1:3, Stonava – Slavičín 3:2, Darkovice – Polička 2:2, Stonava – Polička 1:1, Běloves – Prachatice 4:0, Sádek – Prachatice 1:5, Běloves – Větřní 6:3, Sádek – Větřní 2:6, Chemcomex Praha – Nový Bor 1:0, Klatovy – Nový Bor 5:0. ⋌(pjs)