Klání bylo obsazen vesměs týmy ze druhé ligy, což Dvoráky pasovalo do role jasného favorita. Svěřenci trenérů Schmidta a Pichy svoji úlohu zvládli a bez větších potíží se ziskem osmi bodů a skóre 70:46 zvítězili. Hrálo se způsobem každý s každým 1 × 30 minut.

Do hrací přípravy vstoupil Dvůr již v přátelském utkání s extraligovým týmem HBC Ronalu Jičín, kdy po slušném výkonu prohrál 27:34. Vítězství na turnaji mužstvo potěšilo, ale s ohledem na obsazení mu nelze přikládat moc velkou váhu.

Hlavním cílem bylo získat opět herní praxi po náročné zimní přípravě a odzkoušet některé herní situace a nacvičené signály. To se určitě podařilo. Potěšující také je, že se do hry zapojil i mladší dorostenec Jakub Kirschbaum, ač o dvě věkové kategorie mladší, určitě se na turnaji neztratil a nabité zkušenosti mu v budoucnu jistě přijdou vhod.

Závěrem ještě nutno dodat, že Martin Babčaník byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje a Jiří Groh nejlepším hráčem.

VÝSLEDKY DVORA

TJ Sokol Vršovice 15:12
SK Žeravice 18:5
TJ Jiskra Zruč n. S. 18:15
TJ Havlíčkův Brod 19:14

1. HK Dvůr Králové n. L.: Babčaník, Janeček – Etrich, Fiedor, Černý, Gogolák, Groh, Kirschbaum, Kotík, Kulhánek, Šimek, Vodička, Voňka, Zelinka.

V pátek měl Dvůr odehrát zápas s Ledčí nad Sázavou, soupeř k němu ale nedorazil. Až v sobotu 5. února tak vyrazí Dvoráci k dalšímu turnaji do Bělé pod Bezdězem a herní přípravu uzavřou ve čtvrtek 10. února ve své hale Strž přátelským utkáním s týmem Telnice.