Dvůr Králové – Vršovice 20:21 (12:10)
Fakta – branky: L. Picha 9/3, P. Voňka 5, Kulhánek a Zelinka 2, Etrich a Bonaventura 1 – J. Pícha a Metlička 5, Bednář 5/1, Faltejsek 3, Konečný, Bradáč a Pína 1. Rozhodčí: Beneš, Chalupa. Vyloučení: 3:1. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Bonaventura). Diváci: 150. 1. HK Dvůr Králové nad Labem: Babčaník – Kulhánek, Bonaventura, Jakub Kirschbaum, Jerie, Šturm, Balla, Hampl, Zelinka, Jan Kirschbaum, L. Picha, Šeba, P. Voňka, Etrich.

Stejně jako ve většině předchozích duelů na domácí palubovce, odehráli Pichovi svěřenci i s nováčkem vyrovnaný zápas. Po většinu hrací doby i mírně vedli. Až v závěrečné čtvrtině zápasu se povedlo hostujícímu celku získat vedení, když mladá sestava Dvora nebyla schopna skórovat bezmála deset minut.

Přesto ještě mohli domácí srovnat. Obrovskou příležitost ale v závěrečných vteřinách neproměnili a pouze tak potvrdili nezkušenost svého kádru.

Další výsledky 11. kola:
Jičín B – Litovel 29:20, Velká Bystřice – Náchod 33:23, Bystřice pod Hostýnem – Zlín 33:20.

Do jarní části vstoupí Dvoráci východočeským derby proti Náchodu. Hrát se bude v sobotu 17. února 2018 ve sportovní hale Strž a domácí tým bude svému soupeři chtít oplatit porážku z úvodního kola (19:27).