Až na Košťálov, který schytal obrovský debakl na stolech Nového Boru a uhrál jen remízu s rezervou České Lípy, se týmům stolních tenistů ze Semilska ve druhé nejvyšší krajské soutěži dařilo náramně. Jak hráči Semil, tak Turnova se totiž v úvodním letošním kole v pohodě vypořádali s oběma soupeři, získali do tabulky šest bodů a upevnili si náskok na čele.

KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY

Nový Bor B – Košťálov 10:0 (čtyřhry 2:0, body hostů: Michal Honců 0:2, Ivan Müller 0:2, Richard Krejčí 0:2, Milan Pastorek 0:2).

Cvikováček Cvikov – Semily 7:10 (čtyřhry 0:2, hosté: František Mejsnar ml. 3:1, Ladislav Janoušek 1:3, Josef Bělovský 3:1, Jaroslav Šonský 1:2).

Kamenický Šenov – Turnov 1:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Daniel Salomon 3:0, Michal Knob 2:0, Jiří Vávra 2:0, Jakub Vrabec 1:1).

Lokomotiva Česká Lípa B – Košťálov 9:9 (čtyřhry 1:1, body hostů: Jiří Dědek 4:0, Michal Honců 3:1, Ivan Müller 1:3, Richard Krejčí 0:4).

Kamenický Šenov – Semily 0:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: František Mejsnar ml. 2:0, Ladislav Janoušek 2:0, Josef Bělovský 2:0, Jaroslav Šonský 2:0).

Cvikováček Cvikov – Turnov 3:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Daniel Salomon 3:0, Michal Knob 1:2, Jaroslav Šonský 3:0, Jiří Vávra 1:1).

Ostatní výsledky: Lokomotiva Česká Lípa B – Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:5, Bratříkov – Raspenava B 10:3, SKST Liberec G – SKST Liberec F 8:10, Nový Bor B – Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:1, SKST Liberec G – Raspenava B 10:4, Bratříkov – SKST Liberec F 9:9.

Příští kolo (23.1.-24.1.): SKST Liberec G – N. Bor B, Raspenava B – Cvikov, Bratříkov – Loko Č. Lípa B, SKST Liberec F – K. Šenov, Semily – Bižuterie Jablonec C, Turnov – Košťálov, SKST Liberec G – Loko Česká Lípa B, Bratříkov – Nový Bor B, SKST Liberec F – Cvikov, Raspenava B – Kamenický Šenov, Turnov – Bižuterie Jablonec nad Nisou C, Semily – Košťálov.

TABULKA KR. PŘEBORU 1. TŘÍDY

1. Semily 13 13 0 0 130:58 39
2. Turnov 13 12 0 1 125:52 37
3. SKST Liberec F 13 8 2 3 110:89 31
4. Nový Bor B 13 9 0 4 113:68 31
5. Bratříkov 13 6 3 4 106:93 28
6. Košťálov 13 6 2 5 98:99 27
7. SKST Liberec G 13 5 1 7 99:100 24
8. Loko Česká Lípa B 13 4 1 8 86:114 22
9. Cvikov 13 4 1 8 92:105 22
10. Bižu Jablonec C 13 4 0 9 74:117 21
11. Kam. Šenov 13 2 0 11 58:121 17
12. Raspenava B 13 0 0 13 55:130 13

Zbylé krajské soutěže odstartují o nadcházejícím víkendu

Ve zbylých dvou soutěžích se odvetné poloviny ročníku rozjedou o tomto víkendu. V nejsložitější situaci se nachází týmy Vesce z Mírové pod Kozákovem, které se nachází na úplně posledních místech krajské divize i přeboru 2. třídy.

KRAJSKÁ DIVIZE

Víkendový program

Bižuterie Jablonec B – KMST Liberec B, Chrastava – SKST Liberec D, Loko Č. Lípa – Jablonec n. J. (sobota 16.00), Nový Bor – Vesec (sobota 16.00), Loko Depo Liberec B – Raspenava, SKST Liberec E – SKST Cvikov, Chrastava – KMST Liberec B, Bižuterie Jablonec B – SKST Liberec D, Nový Bor – Jablonec n. J. (neděle 10.00), Loko Č. Lípa – Vesec (pátek 19.00), SKST Liberec E – Raspenava, Loko Depo Liberec B – SKST Cvikov.

KRAJSKÝ PŘEBOR 2. TŘÍDY

Víkendový program

Doksy – Jablonné v Pod., Chrastava B – Victory Liberec, Vesec B – Turnov B (sobota 16.00), Turnov C – Tanvald (sobota 17.00), SKST Liberec H – Nová Ves n. P. (sobota 17.00), SKST Liberec – Studenec u Horek (sobota 17.00), Chrastava B – Jablonné v Pod., Doksy – Victory Liberec, Vesec B – Tanvald (sobota 10.00), SKST Liberec – Nová Ves n. P. (čtvrtek 19.00), SKST Liberec H – Studenec (sobota 10.00). Předehráno: Turnov C – Turnov B 10:6.