Semifinále:

ZVVZ USK Praha – BK Kara Trutnov 101:60 (21:10, 46:26, 75:42). Body: Maltsiová 24, Ferančíková 13, Elhotová, Kublinová a Salesová po 12… - Hartigová 18, Šnajdrová 10, Koďousková a Křížová 7, Štěpánová a Mišurová 6, Záplatová 4, Skutilová 2. Rozhodčí: Lukeš, Karásek. Trestné hody: 13/12 – 15/11. Fauly: 18:12. Trojky: 11:3. Diváci: 286.

Počáteční rozjezd favorita zastavil trutnovský tým zkraje druhé čtvrtiny, kdy stáhnul rozdíl na pět bodů. V dalším průběhu však USK potvrdil svoje velké kvality a zaslouženě vysoko zvítězil. Trenér Petrovický rozložil v utkání herní zátěž rovnoměrně na všech deset hráček a po zápase blahopřál trenérovi USK Luboru Blažkovi nejen k vítězství, ale i k jeho sobotním 55. narozeninám.

Valosun Brno – Gambrinus Sika Brno 70:105 (15:22, 38:52, 61:73). Nejlepší střelkyně: Millerová 13, Mrhálková 12, Zrůstová 10 – Whitmoreová a Maiga-Baová po 19, R. Stehlíková 13, Vítečková a Ivkovicné Béresová po 12, Kulichová 11. Rozhodčí: Kučera, Hošek. Trestné hody: 25/16 – 18/12. Fauly: 19:18. Trojky: 6:3. Diváci: 345.

O 3. místo

Kara Trutnov - Valosun Brno 85:71 (19:25, 37:41, 66:50). Body: Mišurová 36, Křížová 14, Štěpánová 11, Hartigová 10, Záplatová 6, Šnajdrová 4, Koďousková a Ivanová 2 – Loudenová 19, Vlková 16, Millerová 10, Zrůstová a Kysilková 8, Giacintová a Mrhálková 5. Rozhodčí: Karásek, Hošek. Fauly: 23:16. Trojky: 10:5 Trestné hody: 15/15 – 17/12. Diváci: 120.

Nedělní bitva o bronz s brněnským Valosunem se nesla v duchu tradice posledních soubojů. Moravský celek vedl, ovšem ve druhém poločase odešel fyzicky. „V prvním poločase se ani jednomu z týmů nedařilo, byl to takový divný basketbal,“ poznamenal trutnovský lodivod. Kara prohrávala už o dvanáct bodů, ale v závěru druhé čtvrtiny snížila rozdíl na čtyři body. „A pak si řekla Darča Mišurová, že neprohrajeme a nebylo co řešit,“ usmál se Petrovický nad famózním výkonem trutnovské kapitánky, která nasázela 36 bodů (střelba 11/17, z toho trojky 5/7, trestné hody 9/9) a ve třetí čtvrtině (29:9) nasměrovala Karu ke třetímu místo.

Finále

Gambrinus Sika Brno – USK Praha 93:85 (26:25, 54:48, 73:63). Nejvíce bodů: aiga-Baová 17, Žirková a Kulichová 14, Vítečková 12, Fegyvernekyová 11, Frölichová 11, Horáková 9 - Maltsiová 26, Whalenová 19, Kublinová 14, Salesová 11, Elhotová 9. Rozhodčí: Lukeš, Kučera, Macela. Trestné hody: 22/19 - 17/14. Trojky: 4:11. Fauly: 17:23. Diváci: 550.

Basketbalistky Gambrinusu Sika Brno obhájily prvenství v Českém poháru. Ve finálovém utkání v Domažlicích porazily tým ZVVZ USK Praha 93:85. Brňanky získaly v této soutěži už čtrnácté vítězství za sebou, když o výsledku rozhodla jejich desetibodová šňůra v závěru třetí čtvrtiny. Ve finálovém duelu dvou nejlepších současných českých týmů diktovaly obhájkyně prvenství v úvodu tempo a také získaly slibný náskok.Ve své hře se nevyvarovaly několika výpadků, nakonec však přece jen slavily zisk cenné trofeje.