TJ Turnov – FbC Chomutov 3:5 (0:0, 1:2, 2:3)

V první části se hrál velmi opatrný florbal a branka proto nepadla. Hráči Chomutova se ujali ve 27. minutě vedení, ale po dvou minutách dokázal vyrovnat Vocásek. Vteřinu před koncem třetiny trochu se štěstím skóroval soupeř – 1:2.
Poslední třetina začala tlakem Chomutova, ovšem kapitán Turnova Kolomazník vypíchl na půlce balónek a samostatný únik proměnil ve vyrovnávací branku.
Soupeř měl ale svůj den a kontroval dalším gólem. Z přesilovky poté vyrovnal Tomeš, který dorážel před brankou Kolomazníkovu střelu. Za další minutu už ale Chomutov opět vedl. Tři minuty před koncem se Turnovu naskytla příležitost k vyrovnání při přesilové hře, ale velké šance neproměnili Pospíšil ani Brož. Před koncem utkání trenér Kouřil odvolal brankáře Suchomela, ale ani tento krok k vyrovnání nevedl, soupeř naopak brankou do prázdné potvrdil svou výhru.

Branky Turnova: Vocásek, Kolomazník, Tomeš.

SK Bivoj Litvínov Staré pušky B – TJ Turnov 6:4 (1:2, 1:2, 4:0)

Litvínov využil zaváhání turnovské obrany, záhy se ale podařilo vyrovnat Kolomazníkovi po spolupráci s Pospíšilem. Sedm vteřin před koncem třetiny usměrnil Pospíšil míček do branky po střele Tomeše – 1:2.
Druhá třetina měla podobný průběh i výsledkem jako ta první, za Turnov se prosadili Pospíšil a Salaba.
V poslední části přišel nepochopitelný výpadek a čtyřmi brankami v síti Suchomela soupeř otočil utkání ve svůj prospěch.

Branky Turnova: Pospíšil 2, Kolomazník, Salaba. Sestava TJ Turnov: Suchomel – Poláček, Salaba – Vocásek, Brož, Pala – Bartoň, Kouřil, - Kolomazník, Pospíšil, Tomeš.

„Turnaj je pro mě zklamáním, mohli jsme ještě zaútočit na nejvyšší příčky. V utkání s Chomutovem jsme rozhodně nebyli horším týmem, ale neproměnili jsme spoustu šancí,“ poznamenal kapitán Turnova Radim Kolomazník.