FS Sádek – SK Sico Jilemnice 5:1 (1:0)

Domácí nováček soutěže byl posílený o nové hráče a navíc byl mohutně podporován fanoušky. V prvním poločase domácí jednou dokázali využít brankovou příležitost, na rozdíl od Nose, Krause nebo Havla v dresu Jilemnice. Ve 2. minutě druhé půle byla nařízena penalta, brankář Tomeš ji chytil, ale rozhodčí nařídili sporné opakování, které už Nekvinda proměnil. Od té doby už bylo utkání prakticky rozhodnuto, protože Jilemnickým se nadále nedařilo v zakončení. V posledních dvou minutách domácí dalšími dvěma brankami potrestali jilemnické útočné snažení.

Branky: 12. Jílek, 21. Nekvinda, 26. a 40. Navrátil, 38. Stejskal – 22. Vašek. Rozhodčí: Pavlas, Tománek, ŽK: 0:2.

SK Goll Běloves – SK Sico Jilemnice 4:1 (2:0)

Po chybě Krause na brankovišti trefil Srkal míč po rohu z voleje – 1:0. Běloves byl fotbalovější, ale na začátku druhé půle snížil Havel. Poté však gólman Tomeš nešťastně zasáhl a bylo to 3:1. Poslední branku přidal Běloves těsně před konečnou sirénou.

Branky: 6. a 31. Srkal, 14. Pejchal, 40. Belák – 23. Havel. Rozhodčí: Syrůček, Pavlas, ŽK: 1:3.

Sestava Jilemnice na turnaji: Tomeš – Kraus, Vašek, Pivoňka, Zuzánek, Havel, Illner, Koudelka, Drusan, Smolík, Nos.

Příští turnaj se hraje v Neratovicích a jilemničtí futsalisté budou hrát proti Adrii Nový Bor a SC Premium Stonava. Poté následuje v celostátní lize vánoční přestávka a další turnaj se bude hrát až v sobotu 9. ledna 2010 v Jilemnici.

Ostatní výsledky 9. a 10. kola: Polička – Větřní 6:2, Slavičín – Větřní 3:2, Polička – Prachatice 2:1, Slavičín – Prachatice 6:1, Klatovy – Darkovice 9:1, Chemcomex Praha – Darkovice 9:1, Klatovy – Premium Stonava 0:0, Chemcomex Praha – Premium Stonava 0:1, FS Sádek – Nový Bor 8:3, Běloves – Nový Bor 4:2.