Arsenal Benešov – Dalmach Turnov 3:5 (2:3)

Tradiční druholigový duel začali podle ověřených kolejí Turnováci špatně. Úvodní branku Dalmach inkasoval z kopačky Chlastáka. Postupem času se ale hra vyrovnala a ve 12. minutě se srovnal také brankový stav, když vyrovnával Votějch Hurt. V dalších minutách pak strhli domácí vedení opět na svou stranu, ale po gólech Jačka, který zužitkoval přihrávku Pařízka, a Daniela Hurta, jenž doklepával do prázdné akci svého bratra, Turnov ještě do poločasu výsledek utkání otočil.

Turnov se ve druhé části soustředil na rychlé protiútoky. Jeden využil Jaček, ale když domácí snížili na 3:4, musel dát konečnou podobu výsledku až Pařízek v posledních minutách utkání.

„Opět se nám nepodařilo v Benešově podchytit začátek utkání, naštěstí jsme se rychle dostali do zápasu a potvrdili svoji kvalitu i přes to, že v mužstvu hráli čtyři hráči mladší 21 let, které se nám do A mužstva daří zapracovávat. Paradoxně jen oni stříleli branky,“ řekl k zápasu trenér Aleš Krejčík.

Branky: Jaček 2, D. Hurt, V. Hurt, Pařízek. FC Dalmach Turnov: Horáček – J. Mencl, Krejčík, Kratochvíl, Pařízek, D. Hurt, V. Hurt, Zdražil, Jaček.

(kre)