Většinu zápasu se přitom hrálo podle not dolnobranského celku, který už úvodní patnáctiminutovku ovládl 3:1 a kráčel si pro vítězství. Rudničtí borci ale nesložili zbraně a dvě minuty před závěrečnou sirénou vyrovnali na konečných 3:3. V jejich dresu zářil Jakub Víšek, autor 2 gólů.

Dramatickou podívanou přinesl souboj mezi Partners Vrchlabí a Matadory. Přestože obhájci titulu po dvou třetinách vedli 4:2, museli se o výsledek strachovat. Nakonec, i díky dvěma trefám Homoly a Vyhnálka, vydřeli výhru 6:5. Vrchlabáci se 13 body vedou divizi B, druhý je Rudník (10), třetí Matadoři (9).

Ve velmi dobrých výkonech pokračuje ABB Trutnov. Nejlepší defenziva ligy tentokrát otupila forwardy Bad Boys. Dolnokalenský soubor sice v závěru sáhl ke hře bez brankáře, na víc než zmírnění porážky 2:3 to ale nestačilo.

Povinné vítězství 6:2 si proti nedisciplinovaným Celuloidům (5 vyloučení) připsala domácí Kobra. Po dvou gólech zaznamenali Jirka Zeman a hrající trenér Emil Janičata. Důležitý triumf v neděli vybojovali Good Mood, kteří třemi góly v poslední třetině porazili Lions 4:1.

Na čele divize A i celé ligy se s 18 body vyhřívá Kobra. Druzí ABB ztrácí 7 bodů, třetí Celuloidi dokonce už 11. Bez jediného bodu zůstávají po polovině soutěže Bad Boys.

Příští týden má HFL vánoční přestávku, druhá polovina soutěže začne v neděli 27. prosince.