Absolutní vítěz získá dres týmu zámořské NHL Colorado Avalanche s podpisem olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka. Dále dres hokejistů Mountfield Hradec Králové s podpisy hráčů extraligového týmu. A k tomu obdrží zajímavou pivní cenu od pivovaru Tambor!

Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol. A to velmi zajímavě. Partner naší soutěže, firma Hejduk Sport, věnuje nejúspěšnějšímu soutěžícímu týdne věcnou cenu rovněž s podpisem bývalého skvělého hokejisty Milana Hejduka. A k tomu opět bude pivní cena od pivovaru Tambor.

Hokejová Tip liga začíná úvodním kolem už nyní o víkendu 5. a 6. prosince 2015! Absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, které je na programu o víkendu 27. a 28. února 2016.

Konečné pořadí s absolutními výherci bude zveřejněno v Deníku ve středu 2. března 2016.

V letošním roce se odehrají tři kola, o svátcích bude mít soutěž přestávku a po Novém roce se odehraje zbylých devět kol, pokračuje se o víkendu 2. a 3. ledna 2016.

Na rozdíl od fotbalové Tip ligy se hokejová soutěž hraje nikoliv v rámci okresů, ale celého Královéhradeckého kraje.

Jak tipovat

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: Krkonošský deník, Bulharská 140, Trutnov, nebo do sběrných schránek Tip ligy Deníku. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga".

Sběrná místa
1. Redakce Krkonošského deníku (Bulharská 140, Trutnov).
2. Prodejna piva Tambor „Na Bráně" ve Dvoře Králové nad Labem.
3. Fortuna, Spojenecká 234/21, Trutnov.
4. Motorest Na Kovárně Dolní Branná (do čtvrtka).
5. CA TOMA, ulice dr. Hejny, Úpice.

2. Na internetu. Tipujte pouze na webových stránkách www.hradecky.denik.cz (hraje se až od druhého kola).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N, dále vyplní své číselné heslo i ostatní údaje jméno a příjmení.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění výše potřebných údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči při vstupu do soutěže přiděluje redakce.

Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu nový hráč zjistí své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje 10 hokejových zápasů, které se hrají v pátek a o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době 60 minut (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů), tedy bez prodloužení. Každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body.

SUPERTREFA: Hráč rovněž vyplní tzv. Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne dohromady v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden ztrácí, to znamená, že maximum je 20 bodů, minimum 10. Vítězem kola se stává hráč s nejvyšším počtem bodů.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je každý pátek v 16 hodin, při tipování na internetu taktéž v pátek do 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka. (re)