Osmička plavců oddílu TJ Loko FM Servis reprezentovala trutnovský sport. Tradici dlouhodobých úspěchů zdejších plavců rozšířila hlavně Kateřina Holubová, která podala skvělou formu v podobě pěti cenných kovů. Tu nejcennější medaili – zlatou, vybojovala v závodě na 400 metrů volný způsob, když své soupeřky deklasovala rozdílem třídy a navíc časem 4:47,86 splnila vypsaný limit ČSPS pro zařazení do reprezentačního výběru juniorů pro sezonu 2011/2012.

Na stejně dlouhé trati, ale polohově, vybojovala stříbrnou medaili a sbírku doplnila třemi bronzovými kovy za 200 metrů VZ, 100 a 200 metrů prsa. Katce výborně sekundovala Alena Fülsacková, jež vybojovala třetí místo na vytrvalostní kraulové osmistovce a přidala páté příčky na 200 a 400 metrů volný způsob. Do bodované desítky se ještě vešla, týden před mistrovstvím nemocná, Barbora Suková. Ta byla třikrát šestá (800 VZ, 200 Z, 400 PZ) a jednou osmá na kraulové čtyřstovce. Dařilo se také Barboře Zámečníkové, jež doplavala devátá na znakové dvoustovce.

„Plné absolutorium zaslouží Katka Holubová, která odvedla skvělou práci a potvrdila výrazný výkonnostní vzestup v posledních měsících. Okořenila jej i limitem do reprezentace. Velmi spokojen jsem i s výkony Aleny. Škoda nemoci Báry Sukové těsně před mistrovstvím, rozhodně měla na medaile a tréninkovému výpadku se moc poddala, přesto podala solidní výkon. Výkony ostatních byly ovlivněny mnoha skutečnostmi, hlavně zdravotními. Čekal bych umístění v top ten,“ Řekl trenér Pavel Pokorný.