Turnov – Hořice 76:54 (20:8, 41:14, 63:33)

Sobotní zápas domácímu celku vyšel náramně. Hned od úvodní čtvrtiny začal nabírat náskok, v půli vedl o neuvěřitelných sedmadvacet bodů a vedení pak do konce zápasu už jen udržoval. Největší měrou se o výhru zasloužil tradičně Dominik Petřivý, jenž zaznamenal 23 bodů.

Body TJ Turnov: D. Petřivý 23, J. Nejedlo 13, J. Jeníček 9, L. Bartoň 8, J. Šimůnek 6, M. Cvrček 5, J. Brož 4, Valšík 4, L. Vích 2, L. Jeníček 2.

Turnov – Josefov 57:73 (16:17, 32:40, 45:57)

I v neděli domácí basketbalisté drželi se soupeřem krok. Josefov byl ale papírově výrazným favoritem, vždyť dosud bojuje o první místo. Ambice potvrdil po úvodní polovině, kdy měl ve skóre osmibodové manko, jež se do konce utkání ještě prohloubilo.

Petřivý, jinak hráč Nymburka či Liberce, si připsal na konto stejný bodový zisk jako v sobotu a s dosavadním celkovým ziskem patří v soutěži k nejlepším hráčům. V šestnácti utkáních si připsal už 337 bodů, což dává průměr více než 21 bodů na zápas. Dle průměru je na tom lépe už jen Ondřej Šťastný (Hořice) a Aleš Peterka (Nová Paka).

Body TJ Turnov: D. Petřivý 23, M. Valšík 12, Vích 6, J. Nejedlo 5, J. Jeníček 3, M. Cvrček 3, J. Šimůnek 3, L. Jeníček 2.

Další výsledky 15. a 16. kola: Holice – Chrudim 74:65, Týniště nad Orlicí – Pardubice B 87:73, Rychnov n. Kněžnou – Vysoké Mýto 61:54, Náchod – Svitavy C 86:72, Nová Paka – Josefov 87:89, Týniště nad Orlicí – Chrudim 84:75, Holice – Pardubice B 94:72, Náchod – Vysoké Mýto 79:55, Rychnov n. Kněžnou – Svitavy C 89:64, Nová Paka – Hořice 94:61.

Příští kola (26. a 27. 1.): Pardubice B – Nová Paka, Chrudim – Turnov, Josefov – Náchod, Hořice – Rychnov, Svitavy C – Týniště, Vysoké Mýto – Holice, Chrudim – Nová Paka, Pardubice B – Turnov, Hořice – Náchod, Josefov – Rychnov, Vysoké Mýto – Týniště, Svitavy C – Holice.