Lázně Bělohrad – Loko Trutnov 4,5:3,5. Body za hosty: Killar, Malinský a Hauf 1, Dadok 0,5. Po těsné prohře chtěli trutnovští napravit reputaci a bodovat na půdě lídra tabulky. K utkání však odcestovali v sestavě s náhradníky, kteří však podali výborný výkon a na 5.-8. šachovnici vybojovali 2,5 bodu. Nedařilo se vpředu hráčům základní sestavy kteří získali jen jediný bod a tak si Lokomotiva připsala druhou nejtěsnější porážku.

Slavia Hradec Králové D – SK HSM Trutnov 2:6. Body za hosty: Andrejs, Pávek, Ticháček, Hanuš a Rejl 1, Míl a Kopřiva 0,5. V utkání družstev, která po dvou kolech nezískala ani jediným byli vysokým favoritem domácí, kteří měli na 7 šachovnicích dle ELO převahu. Hosté však zabojovali a velmi brzo se ujali vedení 2:0, které v průběhu utkání ještě navýšili a odvezli si domů zaslouženě důležité tři body.

Dvůr Králové n. L. B – Ortex Hradec Králové 4,5:3,5. Body za domácí: Rusnák, M. Čeřovský, Fuchs, Svída 1, Saučuk 0,5. Hráči Dvora Králové vybojovali nejtěsnější vítězství, které je vyneslo na druhé místo tabulky. Hosté jsou na sestupové příčce.

Baník Žacléř – ŠK Jilemnice 2,5:5,5. Body: Friedrich, Albrecht, Sůva, Zinga a Syrůček 0,5 – Kučera, Blažek a Vaňouček po 1, Tejkal, Buchar, Kovář, Vancl a Urválek 0,5. Domácí hráči nastoupili bez hráčů z Polska, kteří tvoří základ sestavy. Na výsledku se to projevilo. Na prvních 4 šachovnicích dokázali domácí uhrát 4 remízy na dalších 4 však již jen jedinou. Jilemničtí odehráli utkání po taktické stránce velmi dobře tři hráči zvítězili a pět remizovalo.

Lomnice – Lípa C 2,5:5,5. Body domácí: Špinka a Bárta 1, Volman ml. 0,5. Hráči Lomnice zabodovali na předních šachovnicích kde vyhráli 2,5:1,5, ale na dalších 4 se jim nepodařilo získat ani půl bodu a v tabulce se překvapivě propadli až na první nesestupovou příčku

Ostatní výsledek: Nový Bydžov – Sokol Hradec Králové 5:3.

Čtvrté kolo je na programu 6. 12.

(jš)